Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем при запис на китара


scum

Recommended Posts

Здравейте,

 

предварително се извинявам ако съществува друга тема подобна на моята.

Та...отскоро започнах да се занимавам със звукозапис,но изникна проблем,който не успях да отстраня.Записвам с камионче на Digitech,свързано директно към компютъра,а програмата за записи съответно е Audacity.Проблема се крие в това,че при запис на китарата звукът,който се записва отначало(първите 4-5 секунди) си е добре,но после някак си изтънява и се губи в трака.Опитах да запиша нови драйвъри на саундкартата,сложих ASIO4ALL драйвърите,бърниках какви ли не опции,но проблема си остана.Затова ,моля ако някой знае как да оправя нещата,да помогне.Ще съм много благодарен!

 

ПС: Съжелявам,ако съм объркал раздела,но друго по-подходящо място не намерих.

Редактирано от scum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е картата . Риалтек са си гола вода . А имам такава на дъното и съм я забранил изобщо да не я виждам . Ако имаш възможност вземи някаква друга , не е задължително да е от 300лв . От сега да знаеш , че и СБ Лайф 5.1 също не става за свирене / имам такава на компа и съм се мъчил доста с нея . / . Предполагам , че по-запознатите от мен могат да дадат съвет за някоя що годе сносна карта от по-нисък клас и по евтина , която поне няма да ти къса нервите . Тази която ползвам аз е Аудижи 24 битова и за моите простотии дето свиря в нас е идеална ./ иначе е пълно дръвце за 40 лв /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич просто изключвай другите звуци от компа защото като се появи някъв звук и заглушава инпута.Поне при мен така става и аз съм със Риълтек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.