Jump to content
Българският форум за музиканти

Парчето!


dragol

Recommended Posts

Ето и нещо от мен записано преди мноого години (7-8 някаде).

Папчето

Сега стила ми е доста по-различен,а и свиря доста по-прецизно :greenball: , но нямам авторски парчета че да дам да се слушат(свиря предимно по студия,мога да пусна откъси от песни...) :idea:

А това ми е профила в www.guitar.com

Dragol

,ако някой има желание да погледне малко повече за мен!

Редактирано от dragol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско!!!Объркал съм се!Парчето се казва "Парчето"...Аз съм написъл Папчето...

Редактирано от dragol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е Тоя?Аааааа!Сетих се!Но не намирам нищо общо с него!?А когато съм го записвал не бях чувал за него...

Редактирано от dragol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е че никога не съм се стремял към определено ниво на техника и не съм свирил специални упражнения.Мисля че това е ключа към доброто свирене!Повече слушане и вадене!А упражненията може би за разсвирване ама и това по принцип не правя като практика!Аве сядам пускам апаратурата и се кефя!Просто съм гледал густото да си правя и малко по малкоко стана хавата!А повече от половината сола в това парче са импровизаций(освен темата да :).По принцип това е част от стила ми на свирене-импровизаци мощно!А сега ако го свиря това парче ще го свира както е на записа щото така съм го свикнал да го слушам че...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии не е Фендерче!Китарата на записа е Eko Stage Pro!Сега е вече много модифицирана(Тяло от Ясен+Dimarzio YJM+Dimarzio HS3)но на записа си е както се вика "заводска".Тялото е от щпертплат а адаптерите не се знае какви са но определено са по-добри от скуаерските!Ето това е в момента тази китара но от оригинала са останали грифа и механиката...

Eko Stage Pro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много яко .....много блусарии и яки импровизации..изобщо кефи ме тоз стил....коктейл от стилове от Стиви Рей до Малмстийн и Сатриани :D:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето ми хареса.Нямаш ли нещо по-актуално-правено примерно тази година?

Амии имам но не са авторски парчета ами само солата съм мислил и свирил...

Соло

примерно...Но по тия записи искат по спокойно свирене :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.