Jump to content
Българският форум за музиканти

In Memoriam Jam


ultramega

Recommended Posts

Изминаха точно 40 дни откакто загубих човек, посветил повече от половината си живот на мен .

Нямам думи да опиша какво чувствам, както и не умея да напиша музика достойна за това , но загубата за мен е голяма и непоносима.

Почивай в мир ...

 

40 days

 

Track for jam

 

пп. Знам, че тук е по-скоро място за забавление и надали е най-уместно да споделям моята мъка, но който пожелае може да изсвири нещо... ей така просто... кой знае, може баща ми да е на място където може да чуе ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам какво ти е,

Причината да съм тук в този форум беше именно загубата на баща ми,

и нуждата от отдушник, намерих го в това на което бях забравил, че мога да разчитам, музиката.

Искрено съжалявам за баща ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega,

 

Реших да отговоря на болката ти - първо с думи и мисъл, а с музика ще мога, ако пуснеш траковете за download...

 

Не изпитвай никакви колебания дали поведението ти е уместно или оправдано.

Просто ще питам нещо... Дано помогне.

Сега, когато баща ти физически не е в този свят, ти питаш ли се какво или кой е обектът на твоята любов? И щом твоята любов към баща ти преодолява материалните условности, защо и неговата любов към теб да не следва същото правило?

 

Няма родител, който да обича детето си и да иска то да се сблъсква със скръбта, потъвайки.

А по-скоро да я преодолява, живеейки.

И помъдрявайки.

Музиката изпълнява и двете условия.

 

----

Искрени съболезнования!

А сега ни пусни тракчето, да го продължим.

Щом така си решил, това е най-доброто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле... изминаха малко повече от 20 години, когато за мен този ден настъпи, а сякаш беше вчера. Знам единствено, че болката и липсата не намаляват никога, а само с времето чувството за празнота леко се притъпява може би... аз няма да се опитвам да те утешавам, защото знам, че това е невъзможно, но тогава ми помогна музиката с която започнах да се занимавам след няколко години и добрите приятели. Това и до ден днешен са две жизнено важни за мен неща, без които не знам какво бих правил и къде бих бил сега. Убеден съм, че музиката ще бъде твоя опора и мисия, още повече, че тя извира от теб. В това съм се убедил отдавна. Относно приятелите - тук сме и те подкрепяме виртуално, музикално... и въобще. Много ми хареса това, което е написала Ангелина, наистина е повод за креативен, а не за деструктивен размисъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.