Jump to content
Българският форум за музиканти

ак китара


Recommended Posts

струва ми се много добре,в съседната тема вярвам чу акустиката,не мисля че по нещо отстъпваш:)

напоследък във всичко което слушам намирам ''северни мотиви '' така и сега , няма да се плашункаш моето е тежък случай :)

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа друже, амиго, тронко мноооо се радвам, вервам вече да започна и малко музика да записвам че в търсене на звук забравих и свирене що е и мелодия, мани, нема я радостта като едно време, па и аз кво съм тръгнал да се оплаквам, те ония с чалгата с едно синтезаторче тип "хитър адаш" хиляди дигат на крака :bravo:, аз тука се чудим кво да изкарам като звук B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е пък супер си е мелодийката :)

 

Аз акустичните акценти (т.е. пауър акордите) бих ги сменил със същите само че с дист. як - ама металург, кво да правиш :)

 

пп. малко прекалено с високи+средни като че ли ми идва звука, бтв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е пък супер си е мелодийката :greenball:

 

Аз акустичните акценти (т.е. пауър акордите) бих ги сменил със същите само че с дист. як - ама металург, кво да правиш ;)

 

пп. малко прекалено с високи+средни като че ли ми идва звука, бтв.

мда :think: средите определено ше резна, абе и високите са много, тенкс. Абе най-после пускам да записвам и което запиша си е там дето съм го изсвирил, а преди все се чудех ко стаа че не мога да нацеля момента :wall:, побърквах се с тайминга. Иначе китарката е wasburn-че от фактор на ужасно прилична цена за това, което получих ;), даже не съм сменил струните още :) Първа и втора бият яко, ама ся нали спестяваме за ПРИАМп :P аре взимайте го тоз берингер бе, вижте къв запис праи на евтина китара и тва по 8 ;)

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е , както вече един път писах за тази китарка. Ще кажеш ли какъв е модела , или да викам момчетата и "в багажника и на камбаните" , както казва един наш съфорумец. :greenball:

И музиката е много приятна .... евала .....

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехе, ся понеже за записи иде реч ще преглътна че съм свирил като улав, ще помоля за съпоставка с този запис http://www.cmusicforum.com/pi/demo.mp3, китарата е абсолютише както съм я записал, но съм намалил средите и съм дал презънс от преампа на китарата, докато онзи запис беше на нулеви корекции и мааалко презънс и после екюта и ревърби. Мене мн мъ кефи, особено като не са добавяни ревърби и др разни, вие какво ще кажете, за запис стаа дума.

 

Детзоун, абе човеко кумир мой, нали ти казах ква е китарата отдавна, чакай пак линк ще ти дам http://www.zzounds.com/item--WASD10CEQ :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball::P;) Мерси ... ееххххх старост-нерадост :))))

 

Красива е, не само като звук ...... Браво !!!!

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball::bravo:;) Мерси ... ееххххх старост-нерадост ;))))

 

Красива е, не само като звук ...... Браво !!!!

китарата мнооооо ме кефи, сааааамо лекинко грифа може би малко да се видят позициите. ;):bravo::):):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ритъм китарата (арпежите) на първия запис, с малко по-омекотени високи обаче и малко повече бас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ритъм китарата (арпежите) на първия запис, с малко по-омекотени високи обаче и малко повече бас...

:godbless: :wall: точно тва дето съм бърникал по записа :lol: а аз си мислех че ще звучи по-добре, абе дасе таковам у тонрежиСЕРА :lol::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е хубаво....а с един як клавир отзаде ша стане трепач :godbless::beer: бравусс..пс много благороден звук вади кухето :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.