Jump to content
Българският форум за музиканти

Se7en O' Four - Baby Tell Me


Recommended Posts

Здрасти,

предтавям ви новата ни песен. Казва се Baby Tell Me, а стилът (май) е Алтернативен Рок.

 

Това е демо и има още доста неща за оправяне, но основната идея е това. Качеството е такова, каквото се очаква от домашен запис. Все още не е изпята, така че това отново е само инструментал.

 

Se7en o' Four - Baby Tell Me

 

Ще се радвам да чуя критиките и коментарите ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е хубава , прелива . Това с разлагането на акордите се е получило много добре . Нещо баса не го чувам добре . Има си всичко песента , остава само вокала и ще стане супер .

Бравус и успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е хубава , прелива . Това с разлагането на акордите се е получило много добре . Нещо баса не го чувам добре . Има си всичко песента , остава само вокала и ще стане супер .

Бравус и успех !

 

То реално погледнато въобще нямаме басист, следователно няма и бас. Търсим басист, но за сега нямаме. Иначе има доста неща за оправяне, солото например, на моменти има някой грешки. Прехода към солото никакъв го няма и т.н. Но все пак мерси за мнението, чакам и още такива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна ритмика . Чакам вокала . И за предишното парче Ви писах , че барабаните не ми харесват . Барабаните могат да разводнят едно парче или да го надървят . Солото може да е в друга тоналност . Последните тактове солото няма нищо общо с хармонията .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето такива коментари исках!

 

Относно солото .. аз самия не си го харесвам накрая. Така, че като го записваме пак, ще е доста променено. Колкото до барабаните, истината е че са правени на Frooty Loops, понеже нямаме възможност да запишем реални за момента. Мисля че за това се получава така.

Редактирано от Im2ortal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна ритмика . Чакам вокала . И за предишното парче Ви писах , че барабаните не ми харесват . Барабаните могат да разводнят едно парче или да го надървят . Солото може да е в друга тоналност . Последните тактове солото няма нищо общо с хармонията .

 

ам...радвам се за мнението ти...би ли могъл да ми дадеш малко по конкретна насока за барабаните...?смисал...да ми уточниш каква ти е идеята... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам мнение при полужение , че няма вокал и бас ! Барабаните в началото са добри . При темата на китарата има едно като тремоло което се повтаря няколко пъти . Първиат път е интересно , но дали после е удачно . Може би трябва и при преминаването към различните ритмики да има брейк . Не е нужно да е виртуозен , просто нещо да подава , а не с едно спиране . Мисля , че и времетраенето на парчето трябва да се скъси с 12- 15 секунди . Иначе като цяло има хляб ( бе аз и предния път Ви казах , че и салам може да излезе ) . Бачкайте !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.