Jump to content
Българският форум за музиканти

Магазини втора употреба


assoass

Recommended Posts

Хелоу!

По идея на една предишна тема пускам тази.

 

Знаете ли магазини за използвано оборудване да речем в Щатите. Англия, Германия...

 

Явява се възможност лятото да заминавам в USA, та :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.bassgear.com

www.talkbass.com > обяви

www.harmony-central.com > обяви

 

Това са местата, които съм ползвал - разумен баланс м/у добри цени, избор (ако не бързаш всичко се появява рано или късно :cheers: ) и коректни отношения. В първите две се намират по-интересни нещица. И трите сайта са за обяви от USA, там са и най-добрите цени (с изключение на някои европейски марки, естествено).

В Еbay със сигурност ще е намериш и по-евтини неща, но аз не съм почитател на този вид търговия.

Преди години имаше някакво подразделение на голяма муз. търговска верига, което се казваше Used Gear By Mail. Не знам дали още съществува.

 

Ако пътуваш, шъ съ обадиш преди това, нали? Гледам ячко момче си, ехе-ей колко Хапаратура можеш да пренесеш :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, даже наскоро тфа си говорихме с Никифена, че ако евентуално замина - първият човек, на който ще кажа е Разбойника:cheers: нещо от сорта беше:godbless: Как няма да ти кажа!!!

 

и аз нещо не съм почитател на и-Бей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MARS Music в щатите е доста разпространена верига муз. магазини с големината на един средно-статистически БГ хипермаркет (или както там го водят) тип Metro. Разпространени са из всеки щат в кажи-речи всички по-големи градове. Аз лично съм влизал в такъв само в Минеаполис, Ню Йорк и Питсбърг (май), но според брат ми са навсякъде. Някои от магазините Mars имат отделни секции 2nd Hand, но този в Минеаполис, например, нямаше. Зависи къде попаднеш.

Цените преди няколко години бяха повече от приемливи. Изборът (както можеш да се досетиш) е впечатляващ. Ако ще ходиш в Марс е добре да си отделиш целия ден - от сутринта, до момента в който не затворят. Току-виж си разгледал някои от секциите. Най-големите такива, прочее, са бас-секцията и барабанната. На соло-китарите не отделят много внимание по неизвестни за мен причини. Това е съвсем образно казано, защото секцията за соло-китари е голяма колкото Фантастико...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.