Jump to content
Българският форум за музиканти

Джемя и не вярвам на ушите си


arebegai

Recommended Posts

Ама наистина не вярвам на ушите си.

Ей това направих,не знам какво е-някаква музикална идея.

Правете каквото ви душа иска.

 

http://soundcloud.com/ivan-5/jam

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не нареди бас по тая хармония :cheers2: Пък и не само с китари, може да звучи като саундтрак от филм :D отначало малко иам чуството, че е като Innuendo на Queen :D

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз докато се оправя с барабаните ми окапа брадата.Толкова цъкания с мишката не бях правил досега.

Не посмях да сложа бас,защото не успях да го докарам както трябва,пък и съм на прага на психично разтройство от това редене на инструменти.Това е привилегия на истинските басисти. :cheers2:

Ако искаш слагай отгоре пиано,цигулка,флейта....аз не мога да намеря безплатни и добре звучащи VST инструменти.

А на демо версиите слагат някакъв гаден сигнал през 5 секунди и нищо не става.Изобщо компютърната музика sucks.Ще взема да отскоча до филхармонията да ми го изсвирят,и без това си нямат работа.После ще продам музиката за саундтрак към новият филм "Мисия Кричим"-за далаверите в тамошния ловно-рибарски съюз.

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега нямам време, иначе хармонията е готина... звучи симфонично-филмово, заради реверба който си сложил на vst-то ти за барабани на мастера му... По принцип ако те кефи 80тарски саунд, омазвай само снера и алтовете, касата избягвай, но иначе като цяло приятно звучи и да! голяма играчка си е да редиш :) Мога да ти кажа за разни инструменти, ако искаш пиши ми на лс, като влизам ще ти напиша, само кажи какви инструменти ти трябват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тва ше е идеално за финалните кадри на някоя военна драма с Томи Лий и Брус Уилис. :greenangel::icon_shithappens: Шегувам се, просто така ми бие... Креативни съвети или идеи не мога да дам, но пък звучи готино (сиреч, не знам какво да се добави и на къде да се развие).

 

Поздрави!

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.