Jump to content
Българският форум за музиканти

Bugera / Behringer


Slide

Recommended Posts

Съгласен съм и със Slide и с Liquid_death. Може и да са зле трафовете, може и не чак толкова.Но и не можем да очакваме чудеса от ампче за 350лв.

В такъв случай най-добре е да изберем което ни звучи най-готино.

Аз лично, ако си търсех такова малко лампово ампче, щях да заложа на Vox.

 

Slide от къде си? Ако София или Благоевград са ти наблизо, дали "Икономов" няма да го имат да го пипнеш дет се вика....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

От Разград съм. Нямаме музикален магазин, така че става много сложно...

А иначе за Bugera-та - виждал съм Behringer-и в Dynacord, дали имат и Bugera, евентуално, ако имам път на някъде, да пробвам.

 

За очакванията и качество/цена и аз съм съгласен. :cheers2:

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Дори и не особено качествени като изработка Behringer продуктите са много добър компромис за цената си. Някой вече го беше пускал веднъж но...

 

http://www.youtube.com/watch?v=XWLn239IAvM

 

...гледайте го докрай.

 

 

Ето я пак 6262, но да не забравяме все пак, че струва над 800лв. главата.

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много класни ампове ползват Hi-Fi изходни.Това не е лошо-просто не е маршалско.Аз лично предпочитам хи-фи :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Разград съм. Нямаме музикален магазин, така че става много сложно...

А иначе за Bugera-та - виждал съм Behringer-и в Dynacord, дали имат и Bugera, евентуално, ако имам път на някъде, да пробвам.

 

За очакванията и качество/цена и аз съм съгласен. :butcher:

Принципно във Велико Търново, един от музикалните работят с Динакорд. Това което го има на musicworld.bg могат да го доставят. Та тук може да пробваш, ако искаш кажи ще поразпитам, почти всеки ден се виждам със собственика на магазина. А иначе няма как Динакорд да нямат Бугера, все пак musicworld-a е техния онлайн магазин.

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, за двеста лева какво се циганиш. Направо пробвай и купувай. Знам, че за България 200-300 лева не са малко, щото и аз съм на същия хал, но да си любител на музиката не е много евтино. Няма смисъл да се осланяш на чуждо мнение, защото варират от едната крайност до другата. Проба и грешка, това е. Ако те кефи, кефи те. Ако не те кефи, не те кефи. Толкоз. Другото няма значение. Когато се насвириш и решиш, че трябва да сменяш - продаваш, и купуваш друго. Не е кой знае колко сложно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Направо нищо не каза. :angry: Бъзикам се, съгласен съм с теб, че за 250лв. няма кво да се правя на ударен, а и долу-горе знам какво да очаквам, но не пречи това, ако имам възможност да пробвам, нали?

 

@rinti, въобще не съм обърнал внимание на тая подробност. :butcher: Честно казано Варна ми е по-удобно, тъй като до скоро имах често път на там и ако си навия (т.е. отделя пари, взема кола, че в момента нямам и много други условности), мога да се дигна и да се прибера с Bugera-та. :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че за България 200-300 лева не са малко, щото и аз съм на същия хал, но да си любител на музиката не е много евтино...

 

 

а тия с влакчетата-модели питаш ли ги :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.