Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте метроном


urgent

Recommended Posts

проблема е, че ме дразни звука на електронните :). както и на софтуерните. при вторите има и друг момент - аз свиря на PCто, а не през усилвател и когато звука на метронома е усилен автоматично ми се намалява този от Line in (не знам защо, все едно съм вързал компресор, но DSP-то ми е напълно изчистено) и обратното - ако е повечко дисторшъна метронома се губи. но основно - дразни ме гадното пиукане и просто не мога да се абстрахирам от него и да свиря нормално :greenangel: затова си търся механичен. ако наистина има под 100 лева може да си купя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но като се има в предвид , че метроном се ползва само за репетиции

Нямам идея как си стигнал до това заключение, но поне не заблуждавай питащия...

аа гениален си :crying: моляте сподели за какво ползваш метроном!!! в тоалетната ли? в колата ли? пред ТВ?......

Естествено на сцената, нали? хах момчето правилно си казва че метроном се ползва само за репетиции и в студио, а за тебе незнаем как си стигнал до заключението, че си компетентен по въпроса :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно е имал предвид, че метроном се ползва за всякакви упражнения (и не само на репетиция, а и вкъщи).

Редактирано от sasoh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ E явно не е било достатъчно очевидно.

synyster_vengeance, ти пък спокойно можеш да си барнеш малко правописа, има накъде да дерзаеш с него :greenangel: Айде и без лоши чуства...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

В Dynacord (Бургас) съм виждал механичен метроном май беше около 50-60 лв. обаче беше в уникалния розов цвят :girl_witch: xaxaxa но дори и да няма могат да поръчат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми трябва ама нямах много време за свирене на последък... изпити едно друго ... и сега като свършат смятам да се заема още по сериозно... А през времето на изпитите си свирех разни песни за които не ми трябва метроном защото ги знам по добре от на изуст :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.