Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам Да Попитам


mmanson

Recommended Posts

GRG270 и аз я имам - за мен флойда и не е кой знае какво, китара под 800 стотака с як флойд няма, на GRG270 даже не е лицензиран. Ако имаше бих предпочел RG321, ама те са кът. Хубава си е китарката за тия пари де и все пак флойда не и е най-голямото достойнство...

всъщност тя не е с флойд, Floyd Rose си е един вид тремоло ... а на GRG270 е ILТ locking tremolo и какво значи че не е лицензирано след като си го има като модел на Ibanez в сайта им ???

И мога да кажа че на Jackson JS30 е по зле от ILT-то ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе аз не ги разбирам тия неща прилича ми много на флойд, макар че и аз гледах в книжката на китара че пише друго - и все пак така като го гледам идеята а и реализацията си е почти една и съща. Просто на Джаксъна пишеше Licensed Floyd Rose, и там където на нашите китари има надпис Ибанез пише Floyd Rose. Затова предположих че и системата за заключване на струните и фината настройка като е заключена също е част от флойда, щото той нали без тях е неизползваем така или иначе - китарата се разстройва твъде бързо. А че Ибанез GRG270 е по-добра от Джаксън JS30 нямам никакви съмнения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодара на всички които ми помогнахте .вzеh си китара gr350ex . :)

. какво мислите за нея добреа ли е ?

определено си направил добър избор ... :D а и щом на теб ти харесва няма защо да се съобразяваш с мнението на другите все пак ти ще свириш на нея :D

със здраве да си я ползваш ;)

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.