Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся хора с Vintage V100aw


wades

Recommended Posts

Здравейте !

Искам да попитам хората с такава китара има ли проблем с цапането както останалите бели неща B) Много имам мерак на такава китара но се чудя струва ли си. И изобщо да поразпитам доволни ли са. Ако може някакви записи понеже съм от малък град и нямам възможност да пробвам. Предимно ми се свири сегашната поп-пънкария ..групи като.. Offspring, Green Day, New Found Glory.. Blink 182 etc.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам бял Les Paul, само че Epiphone. Досега не съм успявал някак си да я замърся до толкова че да си личи от разстояние, че пък и от близо дори B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялата китара не се нуждае от специални грижи, за да не се мърси. Просто лакът не задържа толкова мръсотия, колкото си мислиш. Това не е автомобил, който минава през кални локви и прашни улици :thumbs_up: Дори напротив - прах, отпечатъци, стърготини от перца и т.н. се виждат по-малко.

 

Освен това на сцената, при динамично осветление в малък клуб се вижда всичко - независимо какъв цвят е китарата. Дори и да я лъснеш до съвършенство, все по някое време се появяват отпечатъци, които "блестят" под прожектора B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пипал съм точно такъв бял Vintage V100 - като качесто е точно както останалите китари на марката.

Този, който пипах, имаше малка нежелана деформация по грифа, която, ако не ме лъже паметта, пречеше да се свири на високите прагчета без звънене.

Иначе самата китара звучеше нормално, в смисъл, подобно на останалите модели на Vintage LP.

Звука е приличен, адаптерите са малко мътни и глухи, както не веднъж е обсъждано.

Срещат се китари с дефекти, затова добре е да се избере на място, по възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.