Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp Ltd Kh202


KILL_EM_ALL

Recommended Posts

е тва е реликва

как може този модел китара да се поръча-как стаа--

към кои да се обърна

в америка я продават за нема 500 гущера

ESP LTD KH202

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам в БГ да има вносител на ESP/LTD. Остава варианта някой да ти я внесе или да си я поръчаш от някой он-лайн магазин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с шипинг, мита и такиа екстри докато стигне до нашата мила родина(в случай че нямаш твой човек да ти я внесе) ще ти струва 2-3 пъти по 500$, тогава спокойно ще можеш да си я завреш отзад :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам , ама кат' ше ме ебеш - можеш само да ми го изядеш ...

кажи --кой е...

еми сите мулчаха кво да напишем

тука от форома имаше един пич с ESP- требе него го мернем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам в БГ да има вносител на ESP/LTD. Остава варианта някой да ти я внесе или да си я поръчаш от някой он-лайн магазин

а кво са тия магазини ве--как стаа работата с тех--и куде да провера дали има такива магазини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе сите мноо сте разбирачи

Те малко след мен хората го казаха - вземаш си го оттам , отдет си видял ... Иначе може да си намериш подобен или същия в раздел "кОпувам - прУдавам - прИдлагам (това е след като четох една обява за бас)" .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам в БГ да има вносител на ESP/LTD. Остава варианта някой да ти я внесе или да си я поръчаш от някой он-лайн магазин

а кво са тия магазини ве--как стаа работата с тех--и куде да провера дали има такива магазини

Он-лайн магазини има колкото щеш. И в Европа и в Щатите.

Ползвай Google!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам в БГ да има вносител на ESP/LTD. Остава варианта някой да ти я внесе или да си я поръчаш от някой он-лайн магазин

а кво са тия магазини ве--как стаа работата с тех--и куде да провера дали има такива магазини

Он-лайн магазини има колкото щеш. И в Европа и в Щатите.

Ползвай Google!!!

ма братле вубще не знам кво е тва онлине магазин...

нито знам как стаа поръчката нито нищо--нито знам кви са тия магазини--как да ги търся --КВО Е ТВА :)..

какво да напиша ж гоогал и според вас от тия магазини цените същитъе ли излизат каква е разликата ако има такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един младеж от Форума : Frammond D мисля му е ника си взе такава преди няколко месеца, но мисля,че от чужбина, ще те излъжа, питай го него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

онлайн магазин е уеб сайт от който можеш да си поръчваш разни нещица, поръчката става с кредитна карта, банков превод или някакъв друг начин, само че проблема е че повечето такива магазини не доставят стоките си до България, ако намериш такъв който да ти достави китарата - хубаво, обаче разноските по доставката и мито ще ти излязат колкото самата китара....

 

П.С. за да намериш такъв магазин пиши примерно модела на китарата и buy

все трябва да излезе някой магазин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам в БГ да има вносител на ESP/LTD. Остава варианта някой да ти я внесе или да си я поръчаш от някой он-лайн магазин

а кво са тия магазини ве--как стаа работата с тех--и куде да провера дали има такива магазини

Он-лайн магазини има колкото щеш. И в Европа и в Щатите.

Ползвай Google!!!

ма братле вубще не знам кво е тва онлине магазин...

нито знам как стаа поръчката нито нищо--нито знам кви са тия магазини--как да ги търся --КВО Е ТВА :)..

какво да напиша ж гоогал и според вас от тия магазини цените същитъе ли излизат каква е разликата ако има такава

Ето например тук се говори за магазина на Sam Ash.

Влизаш в samash.com и гледаш китарите, модели цени и т.н. Проучваш дали има интернешънъл шипинг до България и колко струва. Какво плащане приемат - кредитна карта, чек или банков превод.

Проучване му е майката.

Аз като си купувах моето Peavey, този форум го нямаше и никой не ми е казвал как се поръчва и внася китара от чужбина.

Поразрови в по-старите теми! Имаше доста изписано по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.