Jump to content
Българският форум за музиканти

Миди клавиатура


Kaloqn mitev

Recommended Posts

Здравейте

 

 

Искам да свържа един стар синтезатор към компа и с него да просвирвам звуци от ВСТ инструментите в кубейс но проблема е че звуковата ми карта (SB audigy 2) няма такъв миди изход и няма да стане но забелязах че до вградената ми звукова карта има такава букса . Възможно ли е да е за МИДИ или не а друг варянт ми казаха с кабел от едната страна петици а от другата усб но незнам дали 6те стане да просвирвам с такъв кабел звуците от вст инструментите в кубеис синтезатора е много стар отзад има МИДИ ОУТ МИДИ ИН и МИДИ ТХРУ с букси петици ако мога да мина така с тея варянти ще е супер защото нямам възможност да си купувам нова звукова карта ии ако става с с усб кабел ако някои може да обясни цялата процедура дори и настройките в кубейс как стават ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши само в оригиналната си тема!

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=78179

 

Там дори си бях правил труда да ти отговарям, направи си и ти труда да прочетеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.