Jump to content
Българският форум за музиканти

Погледнете какви китари


funshits

Recommended Posts

По въпроса за китарите от сайта http://www.efrguitars.nl, ако се вгледате по детайлно - на страницата пише 'Import ...', а на друго място - "Moser Custom Shop". Китарите на Neal Moser, доколкото си спомням сме ги разглеждали и сме се кефили на тях, ако сте позабравили линка към сайта му, ето го:

http://www.nealmoser.com/

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

нечовешки кич

Ей така някой като се изцепи ми минават 3 мисли и ще споделя само 3тата за да запазя добрия тон: Представи си колко ТЪПО щеше да бъде примерно г-н Вай да свиреше на някоя бяла(а-ла Малмстийн) напълно стандартна китара, а може и изсулена и заоблена като Теле, облечен в сива ризка и панталон, седящ като пън, щото съм сигурен, че може да си свири нещата и без да вложи капка емоция... и в същото време сцената е една плоскост с 2 фенера като тези дето осветяват паметниците нощем, колкото да се вижда, или пък самия концерт да е в 12 наобяд... колко яко щеше да е без тоя кич, м? :cheers:

 

Та така де... проумейте го веднъж завинаги- на репетиция и в студиото сме музиканти. На сцената сме 10% музиканти и 90% артисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7thString  Публикувано на Feb 13 2006, 08:39 PM

 

QUOTE (hypermusic @ Feb 13 2006, 05:26 PM)

нечовешки кич

 

Ей така някой като се изцепи ми минават 3 мисли и ще споделя само 3тата за да запазя добрия тон: Представи си колко ТЪПО щеше да бъде примерно г-н Вай да свиреше на някоя бяла(а-ла Малмстийн) напълно стандартна китара, а може и изсулена и заоблена като Теле, облечен в сива ризка и панталон, седящ като пън, щото съм сигурен, че може да си свири нещата и без да вложи капка емоция... и в същото време сцената е една плоскост с 2 фенера като тези дето осветяват паметниците нощем, колкото да се вижда, или пък самия концерт да е в 12 наобяд... колко яко щеше да е без тоя кич, м? wink.gif

 

Та така де... проумейте го веднъж завинаги- на репетиция и в студиото сме музиканти. На сцената сме 10% музиканти и 90% артисти.

 

има една тънка разлика- че г-н Вай има малко в повечко естетически усет..Нещо, което трудно би могло да се каже за гологлавия пич на снимката, а след като си тръгнал да се заяждаш- и за тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОВА наистина са някакви гадости, които някои си е нарекъл китари ???????????? :wall: моито мнение е че са пълна гадост ;) (мое мнение)

 

а относно по малко изчачените кефи ме тая на гологлавият пич,която както се каза по горе е опасна за здрвето със острите си форми. А иначе тия дето са тялото им е като от някви пламъци ми се струват малко кичозни :P

 

но наи любимите ми китари както се изказа Fender_str са това

lp5p_lbnh.jpg

 

0150800804_md.jpg

:inlove: :headbang::headbang::beer::headbang::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7thString   Публикувано на Feb 13 2006, 08:39 PM

  

QUOTE (hypermusic @ Feb 13 2006, 05:26 PM)

нечовешки кич

 

Ей така някой като се изцепи ми минават 3 мисли и ще споделя само 3тата за да запазя добрия тон: Представи си колко ТЪПО щеше да бъде примерно г-н Вай да свиреше на някоя бяла(а-ла Малмстийн) напълно стандартна китара, а може и изсулена и заоблена като Теле, облечен в сива ризка и панталон, седящ като пън, щото съм сигурен, че може да си свири нещата и без да вложи капка емоция... и в същото време сцената е една плоскост с 2 фенера като тези дето осветяват паметниците нощем, колкото да се вижда, или пък самия концерт да е в 12 наобяд... колко яко щеше да е без тоя кич, м? wink.gif

 

Та така де... проумейте го веднъж завинаги- на репетиция и в студиото сме музиканти. На сцената сме 10% музиканти и 90% артисти.

 

има една тънка разлика- че г-н Вай има малко в повечко естетически усет..Нещо, което трудно би могло да се каже за гологлавия пич на снимката, а след като си тръгнал да се заяждаш- и за тебе.

Не се заяждам :headbang: Но всяко блато си има респективните жаби... и обратно :headbang: Не моеш да излезеш да свириш death/thrash със стратокастер :headbang: Ако става въпрос за личен вкус, и за мен телекастера и страта(оригиналния) са възможно най-грозно изглеждащите китари амане моеш да ги отречеш ей тъй :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам красавица е . а за какво са сички копчета че не зацепвам.  волуме тембри адптери...останаха още три малко отдолу...те са за... :)

http://www.nealmoser.com/Bichwiringdiagram.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist::metalist: като се замисля, че имам 3 контрола...и си мисля, че са достатъчни, а Буустер волуме-то някаква идея какво прави?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist::metalist: като се замисля, че имам 3 контрола...и си мисля, че са достатъчни, а Буустер волуме-то някаква идея какво прави?

сигурно е за усилването на някоя активна електроника...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.