Jump to content
Българският форум за музиканти

Новозаписано Акустик-Рок Парче(В звукозаписно студио)


Recommended Posts

Ами,не съм много компетентен,но мога да кажа че е от сърце ;)

 

Стилът е неопределен...според мен е странен и новоизлюпен...Звучи професионално заради про техниката ;)

 

Записахме го на 28-ми този месец.Музиката е невзаимствана,абсолютно независима,както и вокалите.

 

Аз "писах" музиката,а мацката текста и вокалите :wacko:

 

Определено е нещо различно...Търсим поле за изява и очаквам коментари...Бих желал да бъдете професионално критични :blink:

 

Кръстих "групата"(понеже аз свиря всичките инструменти и сме само 2ма) - "Waisted" защото според приятели и познати

 

е трябвало да започнем да се занимаваме по-рано..Та за това сме "пропиляли" годините си в НЕ-занимаване с музика :)

 

а името на парчето е по идея на Вокалистката,съответства с идеята на текста..

 

Надявам се да ви хареса :)

 

Редактирано от Kaen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноооого много готина идея!Освен това и си личи, че е от сърце!!

Добра поп песен не се пише и аранжира лесно, а тази определено е такава!Много се кефя на такъв стил писане, даже припявам вече :whistle:

Много готино!!

Ванс да позная ли, че има Еванесънс сред любимите си банди? :hooray:

Напомнихте ми за една бг банда от близкото минало (може и още да я има всъщност) - Акустика, но сте доста по-енергични от тях ;)

Силна мелодия, силен текст, положителна енергия и много подходящо вокално представяне!!

Браво!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ина на мен ми хареса, мелодично и има замисъл и доста динамика. Браво за избора на акустичния звук, макар че като цяло парчето е модерен поп. В моята група(ReVision) също сме изцяло ориентирани към акустичния звук. Вокалите също са добре. На припева ми се струва че става прекалино натрупване на ефекти и ритми, но това си е мое мнение. Като цяло Браво :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Abbath:

:greenangel: Очевидни правописни грешки поправям само когато се отнасят към въпроса, който дискутираме и когато човекът е откровен отворков гъз. Ако имаше нещо в изпълнението, композицията или аранжимента, което да не ми харесва - бих коментирала. Всичко друго граничи със заяждане, а този форум и без това е изпълнен със заядливци. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Viara Ivanova

Не бе душа, не става дума за заяждане, просто живееш там и се учудих, че не ти направи впечатление, че човека е объркал думата на енгелезки...я си представи, че живот и здраве наистина се кръстят Waisted :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето ме кефи, Waisted като име също ме кефи! Какво като не е граматически правилно - поне е различно. Пък и има достатъчно примери, когато имената на песни или на групи са умишлено сбъркани ^_^ Пича се е объркал без да иска, но според мен в случая - грешката е вярна :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то граматически си е правилно - означава "втален" в общи линии...няма значение, дори и Втален да се казва бандата в крайна сметка като ме кефи музиката пак бих ги слушал ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха @Abbath човече, ако знаеш тук как говорят(а как пък пишат... ^_^ ) ще разбереш нежеланието ми да се впускам в тези въпроси. Освен това като възпитаничка на англ.гимназия си бях развила този гаден навик да поправям хората като говорят или пишат неправилно на английски и ми отне много години да се отуча, просто защото отстрани ми се струва дребнаво и ненужно. Не означава, че отношението ми към езика е неуважително, просто личен избор.

Друг е въпросът, че ако коментирах всичко, което ми прави впечатление с едно или друго в този форум, нямаш идея колко хора още щяха да ми го играят обидени ...

Гледам да не влизам много много, а като вляза да свърша работата, за която съм дошла и толкоз... :)

@Wasted или Waisted : кога ще чуем ново парче от вас? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноого яко, парче.

От една стрена си звучи достатъчно съвременно, от друга вокалите напомнят до известна степен на 90тарското диско, което лично мен много си ме радва.

 

А бе, накратко казано - кефите ме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.