Jump to content
Българският форум за музиканти

Пролетният радио конкурс


Recommended Posts

Има готини неща :( но, недоизпипани,недоизмислени-типично звучащи по БГ. стандартите.

Смятам,че има още много да се работи върху стилистиката и концепцията.

Доста от музиката която излиза в Бг.ефира (вкл.в конкурса на БНР) не подкрепя текста.

По този начин се губи силата на думите ето това е нещото което липсва на БГ. артистите от новото поколение.Инак талантливи но без идейни със слаба музикална култура която се разпростира от Бионсе през Агилера,Риана до Лейди Гага и точка.

Имам песен фаворит но не искам да казвам коя е...

 

Пожелавам успех на всички участници!

 

Поздрави!!!

Б.

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен само " Грапав сън " на Ники Урумов ми допадна ... другите няма да ги коментирам

Редактирано от SKYFACE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много професионално направени аранжименти и добри изпълнения, но скучни вокални мелодии! Аз съм за "Атлас"! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година в този конкурс има по нещо интересно, този път определено е Деси & Рони :) два от най-любимите женски БГ гласове при това заедно :). Другото приятно впечатление е песента на Нора, а пък изненадата е Акага и Братя Мангасарян.

 

Иначе като цяло tocata го е казал доста вярно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а пък изненадата е Акага и Братя Мангасарян.

 

Много кофти изненада :hysterical: Т`ва си е живо падение в сравнение с едно време к`вото беше Акага

Язък за готиния бенд, язък за музикантите у него.

Краси Куртев припява нещо там немощно... :whistle: Баси...

Още малко и с Кондьо ще просвирят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... няма да коментирам парчетата щото това означава че трябва да ги прослушам поне по веднъж целите , а както знаем

живота е кратък и не е добра идея да губиш време в слушането на шитни от такъв тип .... искам само да питам защо се пише че конкурса е за - ПОП И РОК - .... къде го рока бре ... то не че попа е поп , по скоро на боб отиват нещата в повечето парчета , че и понамирисва :whistle::lol: .. нищо чудно че чалгата властва , с такива поп-боб бози не ще властва ами направо в следващите 100 години не можеш я мръдна ... и не на последно място - тия от Атлас няма ли кой да ги спре , в полицията нямат ли отдел който да арестува групи от хора които уронват музикалния вкус , а вокала .. аууу за него думи нямам :) .... както и да е .... сега ако случайно сте си паднали по парчетата да не вземе да ми се обидите , ама нидейте бря както казват тук таме по родината ... просто понякога не мога да издържам и се отпускам да говоря за което се извинявам ... айде живи и здрави . Цеко :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.