Jump to content
Българският форум за музиканти

Аре нещо и от нас


Recommended Posts

Така. ето го и демото мамка му !

http://creature.nationalradio.bg/zone/index.php?dir=niki/

 

Естественно не обръщайте внимание на грешките. (те са наши) но бяхме притиснати от време, и затова набързо...

Правихме го в графити студио и искам а благодаря СЪРДЕЧНО на bobalan за помощта и професионализма.. и за приятелството..

Кирее обещали сме ти една варена кокошка и бурканче с люти чушлета.. Ако има и парче осолена сланина с праз :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кирее обещали сме ти една варена кокошка и бурканче с люти чушлета.. Ако има и парче осолена сланина с праз :godbless:

аз подозирах, че искате да ми видите сметката - ами с тоя птичи грип какви кокошчици? И сега не е сезона на чушките... некви нитратни ще ми пробутвате, ааааа.... Виж ако донесеш една ракийка за дезинфекция ще преборим птичия грип.

А, демото е яко :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники,

готинин нещица сте сторили,изкефиха ме!Заприличаха ми малко на добрите стари дни на Дичо с Рег Долс :cheers::headbang:

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers::cheers::headbang: а тва барабанче кво е якоо.....;)

хм... Наточи му се ти.. .видяхме те ;);)

 

 

Мерси Владо.

 

Малко некадърно изсвирено, ама ще викаме, че е важна идеята ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноу дубрие колиега... хлъц. Голямо подфърганйе сте напраили ;) Ама сте и добри пусти да опустеете и на репетиция и на запис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно благо звучи, както казва колегата Burton....само малко тайминга ми се струва, че куца отвреме-навреме (при смяната на бийтовете например), но тва е бял кахър (ако изобщо е, де :green: ). Поздравления :lol: :guitar: :lol::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като слушкам първите две парчета, ме навяват спомени за хипи ерата :lol: -няма лошо. Nikifen - когато са солата (поради "професионални изкривявания" надавам повече ухо на баса) бекграунда си е ала Джими Хендрикс Експириънс :lol: , да ве, без майтап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.