Jump to content
Българският форум за музиканти

Линк към два мои инструментала..


Recommended Posts

Здравейте!

 

Ето линк към две мои парчета

 

http://www.ivanmanoloff.com/Music.html

 

Доскоро в сайта ми нямаше цели песни, сега вече има mp3 на "Quasimodo Funк" и "Aurica's Dance". Чуйте ги, ако харесвате инструментална китарна музика, няма да съжалявате :guitar:.

Последния път, когато влизах във forum.muzikant.org , имаше противоречиви мнения по мой адрес. Надявам се материала, който предлагам за download да послужи за изясняване на темата.

Разбира се това са демо записи, правени вкъщи. Живот и здраве в предстоящия ми албум барабаните и баса ще бъдат изсвирени наживо.

 

 

Ivan Manoloff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яки!

второто парче ме наточи по вече :):dance:

дано останеш за повече наоколо.

 

оооооо чи ни почти селски ше излезем дя;)

ал'ладо естамос :green:

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чух само първото парче не ми допада стила съвсем и ми е малко еднообразно но има доста свежи идеи.Продължаваи напред ->

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а такааааа :godbless: много харесвам такива разцъкани и богати инструментали. и елементите на джаз много ми допадат :godbless: всъщност....хубаво е че си обединил няколко стила! вървежно е :godbless:

според мен точно такива фюжънчета имат бъдеще в инструменталната музика

 

би ли споделил малко повече за това как си записл нещата и с какво? :P

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за ласкавите думи!

 

Наясно съм, че никой не е пророк в собствената си земя, но от друга страна добрите думи от страна на сънародници винаги са приятни и мотивиращи.

Винаги ще има хора, на които определен стил или свирене или композиране няма да им допадне, но точно заради това има толкова голямо разнообразие в съвременната музика. Всекиму според вкуса и интелектуалния багаж.

 

По въпроса за записите:

 

Hewlett Packard nx9010 Notebook, CPU 2.8 GHz, 768 MB RAM, Echo Indigo IO Sound Card, Nuendo, Wavelab, VST Instruments

 

За инструменти, усилвателя и т.н., влезте в секцията GEAR на www.ivanmanoloff.com , там е описано всичко.

 

 

Благодаря Ви за отделеното време!

 

Ivan Manoloff

 

P.S. Между другото, аз лично повече харесвам "Aurica´s Dance". На тези, които са слушали само "Quasimodo Funk", бих препоръчал да чуят и нея.

Редактирано от Ivan Manoloff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини тави. Браво. На мен лично ми допадна повече QuasimodoFunk, но и двете са дорби. В AuricasDancе има яко солце :guitar: .

 

P.S. Само фуса малко подозрителен ми се с тори в началото на QuasimodoFunk. Като не добре семплиран, с някакъв ФАЗЕР ? Нарочно ли сте го правили така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини парчета,Иване!Сигурен съм че ще са още по-яки като ги запишеш с живи барабани и бас,изсвирени от музиканти от твоя калибър.евала и все така напред,

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.