Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля за съвет Roland G70 !


Rojo

Recommended Posts

Здравейте,

предварително се извинявам за необичайното питане или ако темата не е за този раздел.

Накратко:

Аз не съм музикант - имах желанието да се науча любителски - ходих и на уроци известно време.

Имах възможност и си купих от U.S.A. чисто нов Roland G70. На него да съм свирил максимум 30 пъти - уточнявам - не е излизал от в къщи.

Така и стои в момента и събира прах - плановете ми се промениха - явно няма да имам време за него. Затова се обръщам към вас в този форум.

Имате опит - кажете мога ли и за каква ориентировачна сума да го продам. Уточнявам - закупен е чисто нов от Америка. Ъпдейтнат е до версия 2.02 - от сайта на Roland.

Нищо друго не е правено по него - в оригиналното си състояние е. Видях обяви с цени от 2500-3000 лв.

Моля просто за мнение - струва ли си да се обявява - има ли интерес към този модел. При всички положения не ми се продава за цени по-малки от 2200 до 2500 лв.

При интерес мога да дам координатите на човека , който го внесе от Америка - за потвърждение на казаното от мен.

Синтезатора се намира в Габрово - в къщи е - всеки е добре дошъл да го чуе. Преди него бях взел за символична сума един стар синтезатор Crumar Multiman-S - напълно изправен.Мога да го предложа в допълнение към Roland-а - разбира се безплатно.

Благодаря предварително.

Росен Христов

тел.0887255757

balkan_gb@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На свирката трябва да и искаш поне 2500 начална цена. В тази криза трудно се продават скъпи синтове и за това сложи поне 2500-2600 за да не те боли като почнат да те пазарят :( Иначе този роланд е жесток и интерес със сигурност ще има ... стига и пари да имат хората да го вземат.

 

Успех!

Редактирано от Schenker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - и аз съм се насочил в този ценови диапазон. В интерес на истината подхождам с колебание към продажбата - но в тези трудни времена да събира прах толкова скъпа техника - дори и за мен е неприемливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирката наистина е добра но ако не ти е на зор в тази криза не продавай,повече от два бона не мож и взема.

А колкото до бонуса ха ха ха супер.

Па пробвай в раздел продавам, може да излезе нещо. ;):thumbs_up:

Редактирано от misho.d
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм на зор в момента, но планирам да се местя в друга държава - стига да си уредя нещата разбира се. Затова мисля ,че е по-добре да продам синтезатора. Ще пусна обява в Продажби. А за бонуса - иначе трябва да го изхвърля - а ми е жал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи 3 версия на клавира и ще ти излезат много повече екстри.И пускай обяви във всички музикални сайтове.

Редактирано от tony78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.