Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся човек за рамонт на камионче


Recommended Posts

Имам един дефектен ефект :offtopic-001: на Digitech Death metal.Спря да работи и незнам какво му е.Ако има някой разбирач, да искара една надица да пише.От софия съм!

Редактирано от adrian4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш късмет , че е стария аналогов дигитек.

 

Проблем е какво разбираш под надница .......

 

 

p.s. Всъщност мога и да греша Камиончето само един изход ли има или е с 2 ?

Редактирано от metalhammer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш късмет , че е стария аналогов дигитек.

 

Проблем е какво разбираш под надница .......

 

 

p.s. Всъщност мога и да греша Камиончето само един изход ли има или е с 2 ?

 

2 изхода.Ами не можем да опредеилм цена преди да разберем проблема,по договаряне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много писане, малко същност.

Не видях отговор на въпроса за надницата.

Когато вижданията се различават, не може да има съгласие. И предложението не е от друг, а лично твое, аdrian4o.

И аз да попитам (не за наденицата), какво се разбира под надница? Защото един строител взима поне 50лв, а специалист IT - 50, ама на час...

Та, по твоето предложение, какъв майстор ти трябва - плочкаджия, мазач, зидар? И задължително ли трябва да не разбира?

 

Извинявам се за офтопика, но обикновенно се явявам последна инстанция при разрешаване на сервизни казуси. Омръзнало ми е от хора, които обикалят всички възможни измекяри, за да им излезне евтино, а след това трябва да се оправят всички "съсипии" на псевдо-майсторите, за да се стигне до същинската повреда. И разбира се идеята за "евтиното" отдавна е заминала...

 

Да не казвам какво чувство изпитвам, когато някой се изцепи с "ало, ей, чшшш, Мурджо, хоп - дръж една надница..."

:cheers2::wallbash::rockon::)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много писане, малко същност.

Не видях отговор на въпроса за надницата.

Когато вижданията се различават, не може да има съгласие. И предложението не е от друг, а лично твое, аdrian4o.

И аз да попитам (не за наденицата), какво се разбира под надница? Защото един строител взима поне 50лв, а специалист IT - 50, ама на час...

Та, по твоето предложение, какъв майстор ти трябва - плочкаджия, мазач, зидар? И задължително ли трябва да не разбира?

 

Извинявам се за офтопика, но обикновенно се явявам последна инстанция при разрешаване на сервизни казуси. Омръзнало ми е от хора, които обикалят всички възможни измекяри, за да им излезне евтино, а след това трябва да се оправят всички "съсипии" на псевдо-майсторите, за да се стигне до същинската повреда. И разбира се идеята за "евтиното" отдавна е заминала...

 

Да не казвам какво чувство изпитвам, когато някой се изцепи с "ало, ей, чшшш, Мурджо, хоп - дръж една надница..."

:music::yahoo::D:D

 

 

 

дръж една надница -философ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

провери ли 2 неща:

дали батерията е срършила,

дали включваш към него МОНО жак

звучи смешно, но ми се е случвало проблема да е в 1 от двете.

 

Ефекта стар ли е, тоест колко дълго време е бил ползван?

Редактирано от reslickade
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено, и може би си спечели негативното отношение на останалите. На всеки форум му е нужна малка доза толерантност и май дължиш извинение (или обяснение, ако не е имало лоши чувства в последния ти пост, а сме те разбрали погрешно). Parni_Valjak често е малко остър в постовете си, но има право - "една надница" нищо не значи. Ако държиш на фиксирана цена ще трябва ти да я определиш и да видиш кой ще се навие.

 

Когато на мен ми трябва разрешение на някакъв проблем, подхода който ми върши работа обикновено е следния:

- "понюхваш" кой може да ти реши проблема.

- свързваш се с него и се уговаряте за някаква цена за "прегледа"

- после си говорите колко струва ремонта и решаваш навит ли си

 

Добрите специалисти от форума които са ми помагали определено работят на приемливи цени (даже бих казал прекалено ниски за хора с такава квалификация и опит), но си зависи от случая ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Opa , opaa , :thumbs_up: плочкаджийте взимаме около 100лв /ден .

( бе взимаме колкото можем )

 

Вярно е че Софиянци имат пари като шума , но трябва да им се вземат нежно .

Софиянецът е изнежен .

 

Законът за мен е такъв(Карл Маркс , Капиталът 2 том 113 стр. )

- отиваш при някой да искаш да ти свърши работа - той казва цената , ти плащаш като поп .

отиваш при някой да искаш рабора , той ти казва заплатата, ти бачкаш като идиот .

 

Маркс- форевър .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Законът за мен е такъв(Карл Маркс , Капиталът 2 том 113 стр. )

- отиваш при някой да искаш да ти свърши работа - той казва цената , ти плащаш като поп .

отиваш при някой да искаш работа , той ти казва заплатата, ти бачкаш като идиот .

На туй му викат "битието определя съзнанието". Или си от едната страна или от другата. Лошото е ако си от едната, а се мислиш за от другата :thumbs_up:

Маркс- форевър .

karl-marx-das-kapital-second%20edition-1872-german-kritik-der-politischen-oekonomie-for-sale-beige.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги, Адрианчо няма да може да пише следващите 40 дни. Няма как, но когато плюеш и се репчиш понякога лопатата се връща в лицето. Ех, да можех да му оправя ефекта за една моя надница... Щях и кубе да си взема ама замина...

За една лека справка на Адрианчо, онзи когото нарече така леко философ може така да ти преправи ефекта, че да стане на фризер и пак ще работи като забодеш китара към него, та дори и по-добре. Над твоя заядлив коментар изпусна два коментара на хора, които 1000% вършат работата, която така много ти беше нужна. Мисля, че надницата трябва да е сериозна, за да можеш да помолиш някого в този форум да ти оправи ефекта след тези ти думи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.