Jump to content
Българският форум за музиканти

Ноти


Ev1L4o_

Recommended Posts

Искам да попитам може ли някой да ми предостави написано или просто .jpg на нотите на всяко отделно прагче на 4 струнен бас.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, щом си успял да направиш първите 3 сам защо не седнеш да разпишеш и останалите във формАта, който ти върши работа? Ще стане много по-бързо отколкото да чакаш някой тук да ти прочете мисълта и да го направи вместо теб. Плюс това ear-ache ти е дал точно каквото искаш - нотите на всяко прагче на .jpg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up:

 

Абе хора има GOOGLE. Направо не мога да си обясня как може да поствате такива въпроси и да чакате 1 седмица някой да ви отговори, след като можете да намерите отговора за 1 минута в 1000 саита.

 

Да не говорим, че по-нагледно от снимката горе не знам как може да ти го даде човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си разбрах вече... евала, че последния пост най-накрая писа по темата и ми отговори.. ама аз вече се оправих.

+ тва по гооглето ненамерих на бг. Модераторите могат да я локват вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.