Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с краш


Recommended Posts

Здрасти колеги ! :D

 

Една тема малко да се посмеем.. Сутринта като станах, без да искам си настъпих краша.. и той от краш стана на чайна :). Викам си Е** му майката са кфо ше праа как ше го изправя, напъвах го с ръце, с крак, с кфо ли не и неще и неще да се върне в нормалната си форма... ходих пих 1 кафе и междувременно се чудех как да го оправя. По едно време ми доиде блестящата идея да сваля кожата на флор тома, понеже диаметъра му некъде 16'' на чинела - също толкова, и си викам ше го поставя на флора и ще натисна и ше стане.. еми стана... но ми се получи едно допълнително ефектче а именно

06032010053.jpg

:godbless:

Лелеее, викам си на ум, са па кфо че праа?!

Напъвах го от тука, от там, с палки,с едно, с друго... непомръдва.. махнах и другата кожа и с много мъки успях да го извадя.

 

Знам че е простотия, ама реших да ви постна да се посмеете :)

Редактирано от a1RwalK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):D:D

Ей, много яка тема :) В крайна сметка чинелчето става ли за каквото е предназначението му, или сега като китаец ще го ползваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към herbari ми лесно.. чинелчето е Sabian b8 thin и го бях оставил на земята щото предишната вечер нещо сменях.. и крака ми попадна в половината на радиуса му и взе че се вдлъбна.. жалко че не го снимах как е вдлъбнат да видите краш/чайна приличаше баш на сомбреро :) visorski става същия звук като преди си вади се1 нищо не е ставало :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм за пръв път виждам такова нещо :headbang: как така ще настъпиш чинела и ще го изкривиш,какъв бой изяждат с палките по целия им радиус, а ти просто си го настъпал и си го изкривил хахаха немога да си го обясня ... :):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Като го гледам това чудо ми изглежда повече на Трансформер чинел от колкото на Чайна , сложи му малко лилава боя и го използвай като Трансче :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.