Jump to content
Българският форум за музиканти

Crystal Mountain


KeRRANGKid

Recommended Posts

И ти, и ти... :) много добър саунд на китарките си издокарал. Имам само една малка "забележка"...дублирай "заврънкулките" в интрото или поне им добави някакъв хорус защото панорамата се свива рязко в средата и малко дразни. Оставам с впечатление, че не ти е проблем да ги свириш :godbless: така че нямаш оправдание :P .

 

Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря лявата и дясната китара по два пъти, баце, ама ги сложих на 30% и си прав.. недоглеждане. Пооправих го това и други аматьорщини. Линкът е същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, малко критика, ако приемаш :punk_guitar:

Най-набиващото е че тапингите не си ги докарал както трябва - звучат ми леко "изнасилени" и неточни.

Ритмиката не е каквато предполага ритъма през по-голямата песен. Можеш да оставиш китарите да отзвучават повече и да драснеш отгоре други, когато започва мелодичната част на 0:40 - спирането е прекалено рязко и не влизат плавно една в друга. На 1:30 започва голямо бягане от темпото и "забакване". Солото е доста прилично, обаче прехвърлянето на следващата част е отново "отсечено" и пак имаме същото като на 0:40 - рязко спиране.

Трака с барабани е грешен много и това спомага за доста от ритмичните проблеми.

П.С. Можеше да добавиш и акустичното соло - гледам другите са се пополучили - можеше и това да стане :)

Иначе кефи, че се появяват все повече хора, които обръщат внимание на творчеството на чичо Чък.

Дерзай! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемам, приемам. :girl_cray2:

Дабълхендите звучат гадно заради noise gate-а. Налага се да го ползвам засилено, а без него китарата прави брутална микрофония и шуми. Надявам се, че това ще го оправим в близко време. Така е то - наливаш хиляда лева за китара, а пък..

От 1:30 нататък става дребно объркване, да :whistle: Дребно, но хубаво, че си го дочул. И аз ще се ослушвам повече.

Общо взето записвах набързо и гоних лайв звучене. Всичко добро и благодаря за критиката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, моля :girl_cray2:

Даже ме замисляш дали и аз да не изхвърля тия дни нещичко.

Отдавна имам зъб на по-голямата част от творчеството на Чък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.