Jump to content
Българският форум за музиканти

Да скъсаш гаджето си от .. музика


Recommended Posts

Предполагам, с басът ще е още по-разтърсващ резултатът :)

 

Не, че не съм свикнал по репетиции фенките да се карат коя да седне на бас-колоната, но с тези разклонения, ако се добавят и още няколко, ще има за всички, без да ощетяваме изкуството...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееех, кво нещо е немането! :greenangel:

Добре че човекът има изобретателен ум, та да си навакса... :greenangel:

 

(А гаджето му е избягало, убедена съм. :greenangel: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна си мечтая да измислят такива "приспособления" и за автомобил - да може да се включва в електрическата запалка до пепелника. Така ще можеш да си караш спокойно, защото жена ти ще е заета с нещо по-важно от това да ти досажда докато шофираш.

 

"Само до края на месеца, към всеки закупен автомобил получавате подарък - приставка Магистрална Магия - удоволствие за нея, спокойствие за вас!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко- ще взема да стана един вносител на такива джуджавки и току виж съм забогатял :greenangel:

Но сега наистина половинките ни могат да се насладят още повече като им свирим някоя балада ...а за фенките на траша и блека ...не ми се мисли :greenangel: :greenangel: :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Неее!Страшна работа хахаха!Проблема е че автоматично те карат да закупиш Вокс.Тц-тц-тц иначе идеята е..... пффф от де да знам - странна :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D;):hysterical:

 

Tака като гледам Vox-a го играе само преамп, ще стане и с всякакъв друг източник на аудиосигнал. Само ми се струва, че пауър акордите ще са най-вървежни :hysterical: особено в Drop A :hysterical: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубаво, както казва една приятелка (живееща в Лилехамер): "Ела тука да свириш с мен в пиано-бара, хвани си една северна кралица и не се занимавай с глупости!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха, захранва направо 2бр .... значи и по 2 на куп може да им се "свири"

 

хайде на бас, че нито една жена от форума няма да пише по темата :cheers2::ok::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.