Jump to content
Българският форум за музиканти

Виждали ли сте такава китара?


baggerbg

Recommended Posts

Кво има да й стяга? Проверява електрониката, ако има проблеми презапоява, маха/слага, слага й едни струни и е готов. Ако грифът не е крив, и интонацията на китарата е добра (свири вярно тоест), съм на мнение, че по-добре с нея. Поне докато се зариби човекът и си вземе друга китара. Баси, аз като се сетя на кви дъски почвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е теорията на прогреса!

 

Жоре, аз те знам тебе...

Ти си по теориите :punk_guitar: и на теории никой не може се мери с теб.

 

Обаче пропускаш една малка подробност.

Прогресът се ражда в човъркането!

Колкото повече китари е човъркал човек, толкова по ясно му става кво трябва да човърка на следващата.

Че ще си купи пича още китари тва е пределно ясно, ама моля, Ви, се не му отнемайте кефа от това да направи нещо сам.

 

П.П.

Между другото ... никъде не съм говорил за спестяване на пари!

Не ми преиначавай думите!

Редактирано от Благородникът
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не виждам смисъл от нова, след като тая е почти готова за свирене, а и както казаха и други - има значително по-неприятни китари, с които човек може да започне :punk_guitar: Освен това аз също не съм убеден, че най-евтиният Стаг (примерно) е по-добър от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никъкъв случай не се наемай да я стягаш ако нямаш приятел лютиер или много добър познавач!Моя случай:От битака си взех една кухарка "Пълдин", супер запазено тяло, гриф махагон,топа от дърво итн.Липсваха и "само" ключове,нъта и струни.Ключовете ми подариха,нъта е 2лв и струните 6лв...Дадох я на лютиер(хем приятел), наложи се пилене на праговете,разпробиване на нови дупки на моста(защото бяха много високо,лакиране, итн.В крайна сметка след разни малки или по големи интервенции със сетъпа и частите ми излезе близо 90лв!!!Според лютиера трябвало да ми вземе още 60кинта... :punk_guitar: Това са моите 5стотинки....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.