Jump to content
Българският форум за музиканти

Сигнал


bigjav

Recommended Posts

язък за оборудването което има при положение музиката им смърди на шкембе чорба и кебапчета и на пияни келнери от соц поколението. пък нека свири човека колкото си иска. какво рок група при положение че на караджов л'бимия му певец е том джоунс ебати

не се ебавай с човек(Том Джоунс) който пее за 10 000 $ на час в клуб,ставаш смешен :):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Абе набих нещо в гугъл и случайно излезе тази тема дърта...

 

Понеже основния въпрос е как е свирил човека в централното с тонмастера (и понеже преди месец се интересувах от тоя тон мастер )

 

Ами много просто

Тон мастера има два луупа - и двата са направени с пасивни качествени трансформаторни D.I.

 

Така че никъв проблем от лууп сенд който не прекъсва сигнала да плъгнеш един кабел и хоп в пулта.

 

Ето и снимка от нета (мързи ме да я слагам някъде така че някой ден може да изчезне - давам директен линк)

 

324488082OByZHj_fs.jpg

 

Тези кръгли по ниски неща са аудио трафчетата ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от кога станахте по добри Александър Мариновски хахахаха ХАХАХА хахаах...

 

 

и как може да сравнявате пикливото клубче кадето са отишли за да си изпият бирата, и не си спомните какви зали са пълнели. бил съм на концерт техен, звукът си е супер.

Редактирано от 9teen8t9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен човекът bigjav просто е очаквал куп дигитални ревърб, дилей, хорус и пр. все пак нали зат'ва сме различни.

 

Просто някои хора не харесват натурален саунд. Даже като гледам напоследък май са повече.

 

Даммм..., напълно съм съгласен...

Както се казва "Разни хора разни идеали!"

 

В интерес на истината сигурен съм, че мн. (даже вс.) от писалите в темата не са били на съответното участие на Сигнал в Маската (вкл. и аз), ОБАЧЕ...

 

Имаа едно ОБАЧЕ ! :)

Значи bigjav, така като погледнах снимката долу под поста и се сетих че съм ви слушал наживо и се сетих че чаках да си правите саунд чек час и половина след обявения начален за концерта (вярно бяхте 7 групи), но час и половина човече :) , (да не споменавам супер-кофти саунда на Конкуренти, където щях да свиря аз :thumbs_up: , и озвучителските гафове. Само Милена е Мацка и излезе със съпер якият бенд със супер якият саунд и въобще само GOOD за Милена!!! :greenball: ) малко офтопик за звученето

А що се отнася до Сигнал последно ги слушах на открото пред НДК за Глен Хюс с Б.Т.Р. Там саунд-а им беше 10 мин. и УБИЙСТВЕН !!!

А като казах Б.Т.Р. те практикуват същата процедура в Маската (има същата тема за тях)!

 

И ако тр. да сравняваме Сигнал с вашият супер скромен бенд :D , те звучат и ще звъчат десето, двадесетоктарно по - cool от вас и от повечето БГ групи, даже и без саунд-чек!!!

Говоря за по принцип, защото наистина не знам какъв е конкретият случай, но винаги се дразня когато самозванци като нас се осмеляват да критикуват групи като Сигнал или Б.Т.Р. :greenangel: !!!

 

Peace , просто казвам истината!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въхххх... , чак сега погледнах наистина колко е дърта таз тема!

Ама така си е какво !?

Редактирано от Mladen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо от ..Сигнал.. е китарист от много висока класа.Просто е в друго измерение .Аз лично много го уважавам.Емо660629 :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що се отнася до Сигнал последно ги слушах на открото пред НДК за Глен Хюс с Б.Т.Р. Там саунд-а им беше 10 мин. и УБИЙСТВЕН !!!
Вярно е (а БТР малко като читалищна банда звучаха след тях),а Сашо освен здрав китарист е много точен като човек,а и със всякакъв сет ще изкара страшен саунд.Жалко че свири с неква соц-рок група.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо ми е любимия български китарист а и сигнал са ми една от любимите групи. Гледал съм ги много пъти. Грешка нямат :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.