Jump to content
Българският форум за музиканти

Запишете семпли


Evtim Djerekarov

Recommended Posts

Аз мисля, че идейката е добра ама до някъде.Нека всеки да си запише каквото си иска и да го изпраща някаде или там каквото иска, само да може после да го чуем.А т'ва с меренето на някои работи...............няма смисъл. Аз например не се кефя на Метлика, тъй че и да свиря на най яката талпа на рази земя все тая като немога да се искефя на това което дрънкам. Тъй че аиде всеки каквото иска да свири. Ако ще чисти или там каквито му идват.Тук вече идва момент да кажа че всички семпли ще звучат различно щото всеки ползва различни настройки,струни ако щете и перца.А пък и като изкъпеш сигнала с една камара дилеи,реверби,компресори и др. познай какво остава от чистия саунд на инстръмента, който м/у другото е от по голямо значение.Другото се прави.А бе трябва да се "жули" :violin: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо продължавате с философстжането?

Ако искате ще направя друга тема, където ще дам табулатура на някакви прости, измислени от мен рифчета, които да се запишат направо в компа, без никакви ефекти, така че всеки после да може да си ги прекара през ефекти.

 

Идеята не е да си мерим пишките, а да се правят сравнения на китари.

Моята КРЕМОНА, например, не става много за ритъм, ама за чисто сум сигурен че ще удари в земята почти всички скъпи китари на хора във форума. Изобщо всяка китара си има нещо. Така, ако някой има въпрос относно някоя китара, или пък има някаква китара, за която иска мнение, или пък иска да си купи китара, то темата би била една прекрасна база данни с семпли на различни китари.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.