Jump to content
Българският форум за музиканти

Инструменталите на Aresius


Recommended Posts

Събрах смелост да споделя с вас два от моите инструментала. Да, знам че не са нищо особено, но аз си ги харесвам, защото все пак са си мои... мои деца :unsure: Бих желал да чуя коментарите ви за композициите ми, без значение дали са добри или лоши (готов съм за всяккаква критика ;)).

Още не съм изслушал нито една авторска композиция, постната в този субфорум за авторска музика (това ще го направя скоро), и точно затова се реших да постна поне две мои композиции, защото съм игурен, че ако чуя някои от вашите неща, съвсем ще ми се изпари смелостта и желанието да поствам мои неща тук, знаейки колко добри музиканти и композитори има в този форум. :)

Както и да е...

 

Двата инструментала са доста различни един от друг - първият е по-директен, с ясно изразена структура, а вторият стана доста прогресив... това е най-дългия и прогресив (и отегчителен :green: ) инструментал, който някога съм правил

 

ОТВЪД ХОРИЗОНТА - това е изцяло мой авторски инструментал

 

ПОСЛЕДНИЯТ ИЗГРЕВ - този инструментал

по принцип също е авторски, но в него има и доста мелодии и мотиви, които са чопнати от фолклорната ни музика :violin:

 

Ами това е... засега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух първото.Композицията е сносна обаче звученето е повече от синтетично.Пъвро си намери качествени семпли и инструмрнти и се научи да ги караш да звучат по реалистично.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bandwidth Exceeded

 

The file you have requested could not be accessed because the account has exceeded the monthly bandwidth.

 

Because of the extreme popularity of fileUPYOURS.com, and as a free service we can only allot so much bandwidth per user.  Although we feel the provided space and bandwidth are generous, some users do tend to use it up quickly.  Remember that fileUPYOURS.com is not designed for mass file distribution, but rather personal file storage and transfers.

 

Bandwidth counters are reset every 30 days.  You can see your bandwidth usage under the "My Files" section.

 

Requested File: 020. Georgi Tachev - Posledniqt Izgrev.mp3

Available Again In: 19 days

<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе!!! :);)

По-късно ще ъплоудна инструментала пак и ще ви дам линк ;)

 

като композиция е яко, но и на мен както на колегата всичко ми звучи прекалено "миди

 

Е, каквото и да се прави, една композиция направена изцяло на компютър трудно би могла да зазвучи така, сякаш е записвана с истински инструменти. Но иначе знам, че би могъл моя инструментал да зазвучи малко по-реалистично. <_<

В моя случай инструмвенталът е правен изцяло с Фрути Лупс

Редактирано от Aresius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе!!! :blink::(

По-късно ще ъплоудна инструментала пак и ще ви дам линк :)

 

като композиция е яко, но и на мен както на колегата всичко ми звучи прекалено "миди

 

Е, каквото и да се прави, една композиция направена изцяло на компютър трудно би могла да зазвучи така, сякаш е записвана с истински инструменти. Но иначе знам, че би могъл моя инструментал да зазвучи малко по-реалистично. :rolleyes:

В моя случай инструмвенталът е правен изцяло с Фрути Лупс

Мога да ти пусна песни които звучат много в пъти повече много по добре откъм реалистичност на няколко колеги от един друг форум с тази програма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги новите линкове --->

 

ОТВЪД ХОРИЗОНТА

 

ПОСЛЕДНИЯТ ИЗГРЕВ

 

Надявам се, че този път няма да имате проблеми с даунлоудването на двата инструментала :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей де , да кажа само :)

верно че ти трябват по реални синтове... с тия напомнящи ГСМ млако не се получава както се чува.

на места е леко дисхармъни .Явно не познаваш добре програмата (FL), предпочитам да си мисля това.ПОд аватара ти пише че свириш на китара и клавир,съветвам те да си запишеш нещата изсвирени от теб и д а видиш това онова относно микса и неговите производни :)

Това е от мен.

Навъртай се наоколо ше дръпнеш на пред,има много писано по въпросите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей де ,  да кажа само :)

верно че ти трябват по реални синтове...

Добре де, а откъде да си намеря тези по-реални синтове?

И след (ако) си ги намеря как да ги използвам... в смисъл как да ги инстална/сложа във Фрутито така, че да мога да ги използвам?

 

И позна, наистина съм леко скаран с програмата, както и със софтуера като цяло :dance:

 

БТВ. На мен китарните сола в Последният Изгрев не ми звучат чак толкова миди :think:

 

EDIT. Видях, че на едно място е посочен линк към торент, откъдето могат да се свалят семпли, но а съжаление аз торенти не ползвам, пък и 2ГБ са много за мен, защото съм на ограничен нет :angry:

Редактирано от Aresius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.