Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom 4040


lidero

Recommended Posts

От скоро го имам този процесор и ме кефи :P ! Само малко с металските резачки се излага. Доста стар модел е и преди да си го купя не бях чувал за него. Ако има някой, който го е ползвал нека сподели впечатления и дали си заслужава покупката или съм се прее*ал (все пак е зуум).

 

 

2853393_1.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при капъша имаше един такъв може да го питаш кои му е совственика и совственика да ти обясни...

а дали капъша ще ти даде телрфона е друг въпрос -но пробваи се...наи-много да изтърпиш малко грубо отношение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв процесор, макар че го използвам доста рядко. Когато го купувах (96) беше доста добър модел и един от малко с два педала, експрешън и волум. Един дефект при мен - с времето някой от копчетата престават да работят като хората, но предполагам че просто са замърсени и не дават добър контакт, щото след 20натискания може и да проработят. За резачка саунд определено това не е процесора, макар че с повече гайн може и да стане. Доволен съм от хорусите, двата delays, reverba,и от чистите саундс. както си казал това е стар модел процесор - от друга страна покрива 80 % от нуждите от ефекти на китариста, ако имаш нужда от другите 20 % или си професионал вече :pray: или проблемът не е в ефекта B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...дали си заслужава покупката или съм се прее*ал...

Много просто - ако те кефи значи не си се преебал (естествено ако си го взел за нормална сума пари). Щото ако си дал 1200$ няма как да ти кажа, че не си се прецакал :)

 

Тип: Играй си с него 1-2 седмици. Ако накрая вместо да свириш само ръчкаш и настройваш - не те кефи и трябва да го сменяш. Поне при мен така се получи и с трите процесора, които имах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм дрънчал на такъв 1998

има много ексзотични бленди, за тогава ми се стори добре

ако си го взел за 200-300лв не си се прекарал

иначе тогава струваше към 600$

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка имал си ги парите - дал си ги :dance:

... така де не си ги изпил и вече няма значение колко си дал

ползвай си го със здраве :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.