Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко помощ за Cowbell


Recommended Posts

Като басист човек, нищо не разбиращ от барабани и аксесоарите около тях, реших да се обърна към Вас :rocker: Така значи поръчаха ми да купя cowbell(незнам как се пише правилно на Български :yahoo: ) и стойка за него, като ми казаха да е за чинел(първо въобще това възможно ли е) е то не за самия чинел, ами стойката към него , поне така предполагам :thumbs_up: Та за cowbell-a ми бяха казали предварително модел, а за стойката ми казаха да питам. Та казах им аз за чинел и от Форте ми казаха, че имат за чинел, един кой си модел, цената ми хареса и им казах да ги пращат. Та това е въпросната стойка - http://www.staggmusic.com/products/product...&oneid=2379 това въобще ще ми свърши ли работа, за целта която казах. Ако не, няма проблем да я върна, но бихте ли ми казали, дали някой от стойките на Стаг е подходяща.

 

Поздрави

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е холдер тъкмо за каубел. Слага се на касата и каубела се позиционира между барабанчето и флор тома (или бас-тимпана,според зависи как си го наричате). Това е стандартно изполване на това празно пространство :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каубелчето задължително LP,ако искаш нещо качествено и най-важното да звучи както трябва.Имам Мейнл-не струват!В Райзинга има готини LP-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен за LP, ама не съвсем за Meinl - аз имам и си ме кефи :)

 

Иначе виж тук: http://www.mapexdrums.com/hardware/accessories/index.html

 

АС913 - това ти трябва за хващане за чинел, хлопката отделно си я купуваш.

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Мейнл,а моята е същата като твоята,са дебели и вадят един твърд звук.Саксофониста в групата,който свири и на перкусии,има LP и като започне да свири на него ми пълни душата,а моята хлопка кънти,дрънчи ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.