Jump to content
Българският форум за музиканти

Мрачната истина за Cort


KeRRANGKid

Recommended Posts

тука сте мноо странни хора...

Тези дето имате китари Cort, ако ви харесват инструментите как може да плюете хората които са ги направили ???

Едва ли шефа на завода ви е издялкал талпата та да заставате на негова страна- а няма нищо лошо хората да се борят за по-добри условия на труд!!! Та дори и тези клипчета да не са истина невиждам какво лошо има в подобна кауза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе че витчетата и такива от сорта са меко казано кашкавалени ( в това число и флойда ) - да, но инаме китарите са свестни.Както каза SomeoneElse това е абсолютна провокация.

 

Някой от фирмите - конкуренти на Корт са решили да им направят антиреклама и по този начин да спечелят пазара..

 

Нищо лично - просто бизнес..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм със всички.

Гадно негадно това е.... Аз съм собственик на китара Cort и съм доволен.

Явно въпреки мизерните условия на работа и ниското заплащане...работниците си вършат добре работата.

Но такъв е живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то даже не се знае за условията на работа. Тези видеа са измама. Може хората да са щастливи и добре платени и на обед да имат тройка кебапчета с безалкохолна бира :) Отделно "там където правят корт" се сглобявали и евтините модели на ibanez, BC rich и т.н. Открийте разликите между Cort X6 и Ibanez GRG170, освен в цената! Начесахме си езиците! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.