Jump to content
Българският форум за музиканти

Чинели Константинопол


Recommended Posts

Колегата не се е объркал ,слезте на оборище и точно до камертона има още един музикален магазин.Влезте вътре и ще ги видите тези чинели.

Бях им удари по една палка не бяха лоши. Но нищо не открих в интернет за тях като инфо. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А браво на колегата mybata Точно там са чинелите при Цецо, аз имам фус капаци и съм страшно доволен въпроса е , че всичко което знам за тези чинели е от него, в нета няма нищо, а чинелите наистина са си хубави. За това пускам темата за да видим дали има някой който е по-наясно . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говоря за това:

 

 

Constantinople

Това ясно всички знаят за него . Тука става дума за марка константинопол. Ето вижте фуса на тая снимка.

http://naikal.snimka.bg/hobby/naikal.362022.17266494

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и вазможност да е някаква нова марка все още не особено известна.Но като звук са доста приятни тези чинели а и не са скъпи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако свириш за удоволствие просто е глупаво да инвестираш в чинел 600 - 700 лв ако разбира се парите не те удрят по главата! За това е безсмислено да се спори по този въпрос, те хората за тази цел са направили изобщо всичко, било то инструменти или каквото и да било, на различни класове, за различните потребители и цели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Constantinopol (със C не с К) са добри небрандирани Masterworks чинели и се правят в Турция. Нямат нищо общо с марките Истанбул (Агоп или Мехмент) или К на Зилджан.

 

Аз имам много добър 16" китаец на марката. Доколкотото занам Димитър Семов свири също с Constantinopol.

 

Като всеки ръчно кован чинел обаче - няма 2 еднакви. Трябва да се слуша и пробва. А на тази цена определено си заслужават.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.