Jump to content
Българският форум за музиканти

ЗУУМ Г2.1Ю/НЮ/, БОС ме25, или Корг АХ3000


digidong

Recommended Posts

Здравейте,

чудя се кой от тези 3-4 процесора да си купя, като си падам по блус-фънк-рокен'рол звучене. Имате ли впечатления и коя от тези 3 марки е най-ОК :)Мерси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, скачай на ЗулуМ-че. B) И аз съм за!!! Много отскокливо звуково процесорче, не е като мъртвилниците на Korg в AX класа. А ME25 си е детска играчка, по мое скромно мнение. Верно, гледал съм го само на видео демо - не ме грабна особено. Ако искаш по-евтинко решение, но да не е чак толкова постно, вземи се ориентирай към Digitech. Възможностите в по-бюджетния клас са RP355, RP255 и, ако не държиш на expression pedal - RP155. ;) Това е най-малкият процесор с Audio DNA2 чипа на Digitech. Същия генератор го има и в по-големите модели, тоест, ще си имаш злобно малко процесорче със звук ПОЧТИ като на скъпите модели, същевременно по-добър от на други конкурентни процесори за подобни пари. Всички процесори от новата генерация на Digitech, започващи от RP155, та до RP1000, имат USB за директен запис в PC. И блендите са фино програмируеми през USB, което е адското удобство. Предлагат и някакъв глупав легален CuBase LE (Light Edition?), който май става, като за начало. ;) Иди пий една бира, огледай процесорите (най-вече в YouTube) и ела пак. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

c Audio DNA2 са и RP70 и RP90, които са доста бюджетни решения :)

 

Аз имам RP90 и съм доста доволен. За свирене в къщи е супер :):cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

c Audio DNA2 са и RP70 и RP90, които са доста бюджетни решения :)

 

Аз имам RP90 и съм доста доволен. За свирене в къщи е супер :):cheers2:

 

Да, факт е, ама нямат усби (USB). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам ако имаш парите да изчакаш малко да докарат в Европа новата играчка на зулум - ZOOM G2.1Nu

Ето тука съм му направил малко представяне -> http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=73372

Ако ли не старото зуумче ZOOM G2.1u или http://www.digitech.com/products/Multi-Effects/RP355.php или http://www.digitech.com/products/Multi-Effects/RP255.php

 

Ма аз съм за зуума ZOOM G2.1Nu чакам само да го докарат в англия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда,може би ще изчакам новото Зумче. А за кубе на Фендер ли да заложа или на Оръндж? Имам пред вид Фендер и някой от фронтмените25Р или Кръшовете20,35 на Оръндж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.