Jump to content
Българският форум за музиканти

Фен клуб на китари Stagg


wait_and_bleed

Recommended Posts

Като гледам само стаг май си нямаха фен клуб в тоя форум :cheers2: Айде сега секи да се похвали с неговата летва.

Ето я мойта 933228067129790065512649582086R6i7pOLu8aHshXxOA7W.JPG Stagg Les Paul.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една PRS-подобна Стаг китара. Не бих могъл да кажа някакви страшни суперлативи за нея, но е направена добре, свири с нисък екшън, удобна е и е изработена от прилични за ценовата категория материали(клен и елша). Иначе, както всяка по-евтина китара, страда от стандартните кусури - не твърде красив тон и не много дълъг, нито много равномерен състейн.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз пък имам две - на ви ги:

http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images0...17a65c46547.jpg

http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images0...ed6dec60ea3.jpg

И двете снимки са ми от уродливия период - в девети клас :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята дъска е stagg s402-sb за парите който съм дал съм много доволен от това което тя ми дава :D

 

 

 

ПС: STAGG RULEZZZZZ :):greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми що-годе читава беше тази:

 

767_1.jpg

 

Stagg F300 GBK

 

Не мога да кажа, че е чак зле, само дето й беше къса мензурата и е с 22 прага (Е, не мога и да кажа, че пак ще си взема Стагг :thumbdown: ). И "йекшъна" ми беше височък, ама не съм се и занимавал да я влача за настройки.

Май наистина си беше от каквото дърво пише, тона "на сухо" беше сносен. За парите си е приемлив вариант.

 

Бтв, май PRS-подобните им са серия R500

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.