Jump to content
Българският форум за музиканти

чисто ново парче


Recommended Posts

ще съм благодарен на всеки които каже мнението си,било то добро или лошо за песента като цяло,за вокалите ми и за микса защото ще пращаме парчето за конкурс и така...

http://www.4shared.com/file/209874001/c99d...ampaign_08.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път съм първи, бравос! :D Изпих си предварително и хапче против припадък! :greenangel: Значи, до тук добре, но в първите 60-70секунди, а и след 3-тата минута от парчето, ми липсва втора соло китара с леки игриви отсвирвания под вокала. Седи ми празно и еднообразно само с една ритъм китара!

Лиричния момент в средата е приятен и отпускащ за този стил(щъ, не щъ-свикнах с него). :)

П.П. Вокала добре си пее, ама нек'ва мъка ли му тежи на душата, кво ли? Вижте там, некви илачи ли да пие, да му се отпусне душичката! :):greenball:

Ето, дадох си съвета, кво му плащаш :thx:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толко си мога брат,това ми е капацитета на белия дроб...а за солата,аз не съм соло китарист и не ги владея тези работи,а иначе има насложени 3 китари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето си е идеално.Вокала верно е измъчен.Гониш високо пеене ,а не се получава добре.Пробвай по-ниско.Блендата на баса мое да се пипне малко.Да се усети присъствието му. Всичко е до вкус,така че мненията не трябва да се взимат под внимание на 100% .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а за солата,аз не съм соло китарист и не ги владея тези работи,а иначе има насложени 3 китари

Не ти трябва да си "соло" китарист. Изсвири тук таме (кадето си прецениш) същите рифове дето си ги свириш на "по-тънките" струни. Нещо като "сол на вкус".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко парче. Направо ме разби. Вокалите в началото са много яки, после вече малко изнемогваш, но и те ме кефят. Наистина изключително идейно...

 

Успех

 

ПП Прецакаха ми се цифрите на клавиатурата и не мога да сложа удивителна хахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.