Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech Rp80


Recommended Posts

Имам проблем с педала на процесорчето. Неще да работи. Някои знае ли как може да се оправи, отваряхме го но няма нищо прекъснато на какъв принцип работи педала, не е нещо да се натиска, се едно фото клетка, но не го знам точно как работи и какъв е проблема, че да не работи? Ако някои знае да пише как може да се оправи. Ще съм много благодарен. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтирал съм такъв.Сменя се бутон4ето, което често дефектира при тези процесори.Само новото бутонче трябва да е същите милиметри като старото.Продават се по магазините за електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй това е акаунта на баща ми ... ама какво се обяснявам...

Януари 2008 си взех такова и след 6 месеца и моя педал се прецака...нося го във Фактор и ми го смениха ,казаха ,че не може да се оправи..познай какво стана след 6 месеца..Да и този се скапа ама предния път гологлавия от магазина не ми върна гаранционната карта ,пък и аз на 14 само за тва съм мислил ,и не можах да го сменя...,а после изчезнаха и дисторжъните...и сега е пълна скръб и го ползвам през 6 месеца само за phaser/flanger.

 

Мисля ,че по принцип тия са скапани!

 

Съветвам те ,ако можеш да отидеш да ти го сменят ,ако е в гаранция. :thumbs_up:

 

Поздрави - purplefan1969 Jr. (kaiba34)

 

P.S. Видях току що поста на liquid_death и ако така става това ще е супер!Мерси ,аз мисля да пробвам.

Редактирано от purplefan1969
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонтирал съм такъв.Сменя се бутон4ето, което често дефектира при тези процесори.Само новото бутонче трябва да е същите милиметри като старото.Продават се по магазините за електроника.

 

Колега благадаря за отговора, каде е това бутонче? Ето снимки на процесора и това което е под педала. ClickClick2Click3 Ще съм благодарен на още помощ :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, знаюи съм разбрал за гешните 2 от общо 3 педала на устройството.Само за уточнение : сега до колкото разбрах става дума за експрешън педала.?

Ако е за него - то препоръчвам да си напишеш на листче твоите си банки с ефекти и техните настройки и да ресетнеш ефекта.Ако не проработи, то трябвада се проверят кабелните връзки и т.н.

Ресетни и пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.