Jump to content
Българският форум за музиканти

Интервю с Денис Ризов


kmfb

Recommended Posts

Не знам дали се подвизава човекът по форума, пък и честно казано, срам не срам, не бях чувал за него.

Но интервюто много ми хареса, доста истински говори. Проверете.

 

ЦЪК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чета и мненията на хората под статията -

 

Този човек се е побъркал. Нямало зала, която да поеме концертите им smile.gif Смях. Та те нямат достатъчно песни за един концерт. Имат 1 албум и няколко песни извън албума. Бяха любима моя група. Но след 20 години от 87 до 2007 слушане на един и същи албум ми писна не, ами вече, като ги чуя сменям станцията. Вторият албум не се харесал, защото бил на английски. Този човек няма връзка с централния мозък. Хората искат от една РОК грпа РОК а не БОЗА, каквато беше Мейд ин ЮСА. Много ми е чудно какво ще изплюят в нещото, което наричат нов албум. Това е сигурно единствената група в света с 1 единствен албум и Дъ бест оф. Не ме разбирайте погрешно - не съм им изпускал концерт преди години. Но направо ми втръсна. Големи претенции но подплатени само с един албум, направен във времената, когато са били ентусиазирани младежи.

 

 

Абе направиха хората една много добра тава, пък и доста народ още им се кефят. Бизнеса му в БГ не е малък, при положение че не е набарал куфарче с партийни парички. Абе пичага. А ти Иве, дето все плюеш, кво си направил да сравним?

 

Това за партийните парички как е - не знам.

Ма май,май беше син или внук на един от дванадесетта апостола а ЦК на БКП. Фамилия Ризов. Поне так се говори.

Пък и всички го знаеха, когато метълите в София бяха една шепа и се събираха на "дупката".

Мислите ли, че СМФ е фирма на Фънки и Амебата и те са шефовете?

И откъде дойдоха парите за да започнат дейност. Продавали са банички и мартеници, като Славито.

Как се става милионер в България - или си мутра или си получил пари от БКП.

Или си гениален музикант и си ги изкарал с музика.

А сетих се - играеш на тотото. Ето аз играя 20 години............

 

За добрата тава явно е виновен композиторът Божо Главата. Да видим дали новият албум ще има нещо ценно

и ще докаже, че Ахат са някава група без него. Предният албум без Божо бяха просто едни 200 000 долара похарчени

за да се каже - записахме албум в ЮЕсЕй в студиото на Дийп Пърпъл.

В чест на истина има едно парче дето почва яко, до момента в който Звезди започва да пее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, деа... мани сега кой мутра, кой комунист и кой му стават песните, пък на кой - не.

 

Айде да направя едно резюме:

 

-Човекът е работил кво ли не и къде ли не и все пак е предпочел да се занимава с музикален бизнес в България;

-В България няма музикален бизнес;

-В България няма условия за музикален бизнес;

-В България има надежда да се появят условия за музикален бизнес;

-Българите не стават за музикален бизнес;

-Няма проблеми, той си го прави, щото му е кеф.

 

А форумците ги остави; в оня форум, изумително, е пълно с повече кибици отколкото тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.