Jump to content
Българският форум за музиканти

Класическа китара от Германия


Metanoia

Recommended Posts

Отдавна не бях писал тук...

 

Жена ми си поръча за рожденния ден тази китара. Такава същата, но с натурален цвят продават и в България (в Камертон), но когато попитах дали могат да ми доставят черна ... не искаха. А от този сайт цената е добра, пише, че доставят до България за 10 евро (!) и въобще... всичко е прекалено хубаво за да е истина.

Някой да има информация за въпросния сайт? Или, евентуално за въпросната китара от къде може да се купи от друго, сигурно място?

 

За тези, които не могат да четат немски (като мен) ползвайте този линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 10 евро сигурно ще я возят 25 дни! Да не говорим че не е ясно в какъв вид ще дойде след возенето и в какво чудо ще се видиш докато си я прибереш от столична митница. Дори и нищо да не ти струва освобождаването - един ден ще ти иде да се редиш по гишета. А не дай си боже да ти хрумне да идеш на столична митница с кола... :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е от Германия - какви митници какви освобождавания...

Иначе сайтът изглежда доста интересен и специализиран за китари. Жалко че не знам немски добре.

Пробвай, колега, дори и да се забавят 1-2 седмици с доставката, не мисля че би могъл да имаш друг проблем.

Успех желая!

Редактирано от gueorgues
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш срещу 10 евро някой да му я занесе в къщи!? Дойче пост (в най-опримистичния сценарии) ще я стоварят в пощата на столична митница. От Германия не всичко което хвърчи се яде, казал Шопа от Кривина, като видял как сина му е захапал крилото на самолета на Луфтханза :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да и след това отиваш в "разменна станция на столична митница" , носиш си личната карта ... и срещу 4лв(няква такса) ти дават без никакво чакане и т.н. най-много 10-15 мин (ако не хванеш някаква почивка)... това ако е в СФ

 

иначе Metanoia ми се струва от ВТ така, че там едва ли ще е същата навалица като на Веслец54

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ще бъде доставена в колетна служба в пощата по района на местоживеене и ще получи бележка, че в рамките на две седмици трябва да отиде да си вземе пратката. Нищо повече. Няма митници и прочее глупости.

А в момента, за стоки извън ЕС (т.е. които минават през митница) на стойност до 150 евро всичко се случва на едно гише без много размотаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.