Jump to content
Българският форум за музиканти

Старото парче


Recommended Posts

Преди няколко седмици почиствайки в къщи открих една касетчица с едно "старо парче",записвано преди около 6-7г. в едно демо студио.Много му се изкефих и реших да го презапиша!!! <_<Парчето е в Gmail

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици почиствайки в къщи открих една касетчица с едно "старо парче",записвано преди около 6-7г. в едно демо студио.Много му се изкефих и реших да го презапиша!!! :happy:Парчето е в Gmail

и хубаво си направил :):happy:

 

баш мий драго да плакна ушните канали с такива неща преди лягане или МК4(ебаси култа)

 

 

..абе все ще питам.. от де тоз hispano ник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don Краставичко,

 

аре за пореден път си откиних главата с тоя траш... стига бе такъв запис през 1999-а имало ли е бе?!

Ебаси то звучи по-добре от сегашни работи на Suffer H или Porpaganda май бяха някакви такива хард-кор банди.

Ма нищо, че е поостарял стил. Аз след Carcass и Kreator не виждам как ще се впечатля особено от траш, но като за България и за 1999-а година направо Е УЛТРА МАНИАШКО, ДОБРО И РАЗБИВАЩО!!!

 

Браво, яко се накефих... А сега какво свирш, Бай Краставичко?

ДАй нещо по-ново... дано да е по-добро, щото аз очаквам да е такова... все пак 6-7 години са минали, както казваш :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don Краставичко,

 

аре за пореден път си откиних главата с тоя траш... стига бе такъв запис през 1999-а имало ли е бе?!

Ебаси то звучи по-добре от сегашни работи на Suffer H или Porpaganda май бяха някакви такива хард-кор банди.

Ма нищо, че е поостарял стил. Аз след Carcass и Kreator не виждам как ще се впечатля особено от траш, но като за България и за 1999-а година направо Е УЛТРА МАНИАШКО, ДОБРО И РАЗБИВАЩО!!!

 

Браво, яко се накефих... А сега какво свирш, Бай Краставичко?

ДАй нещо по-ново... дано да е по-добро, щото аз очаквам да е такова... все пак 6-7 години са минали, както казваш !!!!!!!!!!

 

Абе пич, аз лично мисля че е хубаво първо да четеш какво пишат хората и тогава да говориш глупости ;) А освен тва не е лошо да се консултираш с професионален психиатър, щото като гледам нямаш един нормален коментар по която и да е тема!!! По коментарите ти личи, че си мноо добър и много ги разбираш нещата, явно си се занимавал доста с тия работи но тва не ти дава правото да се ебаваш с хората, щото не може всички да сме толкова "добри" колкото теб!!! Не забравяй, че трябва да има и кофти неща за да се отличават "добрите"!!! ;) Много е добре че съветваш хората, но мисля, че не е нужно да е с тоя подигравателен тон!!! Мисля че това е форум за мнения и съвети, а не за упреци.Щото е мноо лесно да намериш на някой косурите, без да виждаш своите!!! Нищо лично, не се заяждам, просто ти казвам, че според мен не се държиш етично с другите форумджйи.

СЪВЕТ: Вземи влезни малко в час със стиловете, щото съм се смял като малко дете като ти гледам изцепката за "Траша" и още други разни и подобни!!!

ИДЕЯ: Предлагам на всички, които не са толкова "можещи и знаещи" като някои хора, да вземат да се откажат или да напуснат форума! ЗАВИНАГИ!!!

ХИЛЯДИ АМАТЪОТИ ЩЕ УМРЪТ!!! :wall:

Да оставиме Форума на "ДОБРИТЕ и МОЖЕЩИТЕ"

Аре наздраве :D и със здраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го увелича малко ще омаже всичко(не че и сега не го прави).Просто всичко е свалено в "До" :) adXok това парче е записано в този вариант преди около месец!Старият му вариант не звучи като SufferH!А и не мога да разбера какво значи "Don Краставичко"?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кратка справка:

pepino - краставица

pepinillo=пепенийо=краставичка

а pepinio ,предположих че е неправилно написан pepinillo или поне написано на чатърски.

дат'с ол :).

Предполагам и колегата се е чудил това.

Мкакар че превода на прякори и лични имена ,всички знаем че е неправилно да се прави.

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don Краставичко,

 

аре за пореден път си откиних главата с тоя траш... стига бе такъв запис през 1999-а имало ли е бе?!

Ебаси то звучи по-добре от сегашни работи на Suffer H или Porpaganda май бяха някакви такива хард-кор банди.

Ма нищо, че е поостарял стил. Аз след Carcass и Kreator не виждам как ще се впечатля особено от траш, но като за България и за 1999-а година направо Е УЛТРА МАНИАШКО, ДОБРО И РАЗБИВАЩО!!!

 

Браво, яко се накефих... А сега какво свирш, Бай Краставичко?

ДАй нещо по-ново... дано да е по-добро, щото аз очаквам да е такова... все пак 6-7 години са минали, както казваш !!!!!!!!!!

 

Абе пич, аз лично мисля че е хубаво първо да четеш какво пишат хората и тогава да говориш глупости :blink: А освен тва не е лошо да се консултираш с професионален психиатър, щото като гледам нямаш един нормален коментар по която и да е тема!!! По коментарите ти личи, че си мноо добър и много ги разбираш нещата, явно си се занимавал доста с тия работи но тва не ти дава правото да се ебаваш с хората, щото не може всички да сме толкова "добри" колкото теб!!! Не забравяй, че трябва да има и кофти неща за да се отличават "добрите"!!! :blink: Много е добре че съветваш хората, но мисля, че не е нужно да е с тоя подигравателен тон!!! Мисля че това е форум за мнения и съвети, а не за упреци.Щото е мноо лесно да намериш на някой косурите, без да виждаш своите!!! Нищо лично, не се заяждам, просто ти казвам, че според мен не се държиш етично с другите форумджйи.

СЪВЕТ: Вземи влезни малко в час със стиловете, щото съм се смял като малко дете като ти гледам изцепката за "Траша" и още други разни и подобни!!!

ИДЕЯ: Предлагам на всички, които не са толкова "можещи и знаещи" като някои хора, да вземат да се откажат или да напуснат форума! ЗАВИНАГИ!!!

ХИЛЯДИ АМАТЪОТИ ЩЕ УМРЪТ!!! :wall:

Да оставиме Форума на "ДОБРИТЕ и МОЖЕЩИТЕ"

Аре наздраве :beer: и със здраве :blink:

Fresh,

 

НЕДЕЙ ТАКА БЕ, ЧОВЕКО!

 

Къде видя ПОДИГРАВАТЕЛЕН тон. Напротив, толкова се изкефих, че дори на форумната среща поздравих лично don_pepinio. A, че не съм в час със стиловете... добре, не съм! Ама поне съм на лекции с тях.

 

По препоръка на don_pepinio чух и парчето "Tresnqta Pro".

Еми прогресив-траш яко... даже на места се чуват и едни окачени (не, не е оТкачени) sus9 акорди, ала Петручи!

 

Смело мога да кажа, че наборът don_pepinio е един от най-добрите автори в този форум... пък ако ще и грайнд-кор да прави!

 

И двете му парчета влизат в листата ми топ 100 от форума наравно с парчетата на tocata, mengel, Nalbantov, Geo и някои други, които не са сложили тагове към файловете си, за да им знам имената или никовете!

 

Fresh,

ами я дай нещо твое да чуя!? М?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай какво прави едно пиене в кръчма: интерес към културното дело на пиещите.

Напомня ми любими работи от младите години и то като дух, не като подражание.

Свириш отлично.

Наздраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за добрите думи. :) Радвам се че ви е харесало!Следващото парче ще е най вероятно с някой "съфорумец"! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Съжалявам,но забравих да спомена Жоро с който преди няколко години измислихме това парче(както и много други)които за съжаление не видяха "бял свят"Най вероятно ще извадим прашните китари и ще преродим някое и друго "Старо парче"!Предполагам че някой може и да им се изкефи!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.