Jump to content
Българският форум за музиканти

Откъде мога да си намеря миди клавиатура за около


Gee Tee Age

Recommended Posts

Точно в момента за тези пари можеш да си намериш играчка. Буквално! Разтърси се за музикални къщи и инструменти на старо. Може би ще можеш да намериш нещо с 2-3 октави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набарваш си някой шибан синтезатор от серията Yamaha PSR , ръгаш с миди кабел и действаш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набарваш си някой шибан синтезатор от серията Yamaha PSR , ръгаш с миди кабел и действаш ...

откъде,за колко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускаш една обява малко-по-надолУ във форума - все някой ще се намери с такава чакрантия . Лично препоръчвам PSR 225 или подобен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм обърнал внимание че си ти... ако те интересува за живо изпълнение, за да получиш този звук най добре не се скъпи за инструмент... на Yamaha GTX серията ще ти свърши най добра работа. Проблема е с цената обаче - най евтиния е 700 лв. Ако искаш с USB мисля че трябва да си вземеш и някой по скъп. Ако ще става професия инвестицията си заслужава. Ако го правиш за удоволствие вече ти си прецени дали си заслужава. Надявам се все пак да ни радваш с още такива парчета :greenball:<_<:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако дойдеш в нас и еидиш в каква мизерия съм нямс и за 70 лв да ми говориш...много ме е яд,още съм на 17 и нвямам работа трябва да разчитам на майка ми.за проофесията ми трябва,тя включва и удоволсстеие сега съм събрал 130 лева и реших да си взема една кухарка колко то да се науча че ме стрбят пръстите <_<

а за мидди си ползвам клавиатърата на компа така че не е толкова спешно

 

благоидаря за инфото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал че трябва да ги дадеш наведнъж. Има вариант на изплащане и там може да ти помогне родител. Аз така си взех нов инструмент. Ако ти трябва за работа, то той ще се изплаща сам с времето. Само че трябва да знаеш че ако си се захванала с музика за пари.... на много грешна пътека си тръгнала, поне в България...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.