Jump to content
Българският форум за музиканти

Squier Deluxe


MachineGun

Recommended Posts

Хех малко се отклонихме. Иначе какво би му казал на човека, Вайб най-добре измежду двете, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...Вайб са супер китари за цената си, особено в щатите, където ги взимат за $200 втора ръка чисто нови.

 

Ако и тук положението беше такова, и тук щяха да са супер за цената си :thumbs_up:.

Наистина са измежду малкото по-евтини страт копия, които всъщност не са далече от Фендер като звук.

Но мисля, че и Blade не са за пренебрегване, ако човек не го боли от разликата във формата на главата.

Бих посъветвал човека да пробва всичко, което може и да прецени за себе си.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да...там им се радват, правят си колекции като невидели, експериментират, наслаждават им се просто...Ние тук сме малко..да не кажа ограничени, по-ограничени да е, от финансова гледна точка поне. Обичат си просто инструментите хората, да видиш само тия Скуайъри колко живота са спасили :thumbs_up:

 

...не се шегувам :thumbs_up:

Редактирано от Edweird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие двамата определено си нямате работа в момента :thumbs_up:

по темата - често съм срещал мексикански фендери из форума за 600-700-800 лева. също така се въртеше черен фендер телекастер с 2 EMG-та за около 400 и нещо и дори умирам от яд че не мога да го взема. потърси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има интересни оферти, мяркат се и M-80, Stagemaster, Showmaster etc. Ама май не това търси човека.

Аз съм си забил погледа в един Хот Рейлс Делукс, чакам две седмици докато ми е позволено да го взема и се надявам, че няма да се продаде дотогава (може би не трябваше това да го казвам :О) и в момента той е май единствената оферта за Страт-вид Скуайър, който не е Афинити или Булет, но ако имаше Класик Вайб сериозно щях да го обмислям.

Редактирано от Edweird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

блейд ням да ги зарежа, а къде да търся още в софия вайб щото във форса нямат сънбърст, който ме кефи повече, а и там въобще нямат представа кво да ми кажат за доставка кво-що получават ли мога ли да поръчам, а и горе-долу ми трябва китара по-скоро

Редактирано от MachineGun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, тук във варненския ми казват каквото искам ще е там на следващия ден. Може би са ми спестили някои детайли...

Редактирано от Edweird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фендери и скуаер:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=71937

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=72462

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=72482

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=72495 - Теле с EMG-та

 

Милсля, че само РФ внасят фендер, а и не обичат да ги заобикалят в това им качество. В този смисъл - едва ли ще намериш Класик Вайб на друго място. А Блейд имаше, поне до скоро, във Фактор.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда това е въпросния телекастер. не знам защо съм се объркал с цената. може да е пускан няколко пъти но това не е от значение - китарата не е лоша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,към колегата пуснал темата аз се снабдих преди около месец със Squier Classic Vibe 50's,горещо ти я препоръчвам тази китара,сравних я с Fender Highway One в магазина и честно казано не намерих разлика,която да оправдава двойната и цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми реших да го взема тоя вайб и без тва ми хареса като пробвах, само че олимпик уайта е много много бял и исах сънбърст ( са претенции нали ма се пак ), разбрахме се с пичовете, телефон име дадох " ще звъннеме, нема ядове" и една седмица чакам вече, днеска един френд помолих понеже му е на път да погледне и вчера дошла и я продали е така, ни вест и са съм направо... нали... Утре ше хода да говора пак, ако пак стане така майната и тва е. В някои град наблизо да мога да потърся?

Редактирано от MachineGun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зравей ще ти искат капаро,иначе ще те размотават,обаче се съмнявам в момента да имат сънбърст защото моя го доставиха от софийския Р.Ф.и беше последен,а доколкото разбрах в момента го нямат и в София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха Днеска ходих до тях и казаха, че са пратили във Варна един, обаче пък оттам се оказало, че не им трябвал на тях и са пак си натресох телефона и поне го записаха в тефтер, а не на някаква касова бележка, за да звъннат като си доиде обратно китарата, за капаро предложих миналата седмица още, но не ми взеха и WTF...

Редактирано от MachineGun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.