Jump to content
Българският форум за музиканти

Metallica - Creeping Death


Janick_Gers

Recommended Posts

Браво! Като цяло се е получило страхотно, но ако може само едно въпросче :thx: Защо задържаш някои акорди ( за основния риф става въпрос ) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДАм, питаха ме вече за това.... знам, че не е така рифа, но още от преди много време, когато вадех песента, бях свикнал да я свиря по този начин и от тогава така ми е останало ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е станал кавъра :rolleyes:

Доколкото тоя пост:

А досега никой не съм видяла да свири абсолютно точно соло на Металика така че :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=wvWG6ncvS2I

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, много готин кавър! :)

Аз като фен на Металица, се кефя на всеки кавър на бандата, който се появи във форума.

 

^ Много ме развеселиха тончетата, който момчето свири на 0:25 - толкова са бързи, че чак се разсмях! :)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като фен не съм видял още никой да свири рифа на тази песен като хората. Та дори и аз не знам как точно се свири. А иначе Викторе ти си извратен :) много бързо е темпото бря! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено не ми харесва избора на барабанче, но не е болка за умиране. :wallbash:

 

Ти това обаче почти във всеки кавър го пишеш, я сподели какъв снеър ти харесва :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стельо, моя соло барабан действително не е много готин и можеше да стане много по-добре, само че понааках еквалайзерите бая и не ми се почваше от начало.... :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти това обаче почти във всеки кавър го пишеш, я сподели какъв снеър ти харесва :secret:

Нещо май ме бъркаш с някой... Много рядко коментирам кавъри и то в общия случай това става, когато ми харесва това, което чувам и похвалвам изпълнителя. За първи път коментирам барабанче и не за друго, а защото ми харесва кавъра и ако се оправи този проблем ще стане още по-хубаво!

Това какво барабанче ми харесва на мен няма абсолютно никакво значение в случая. Не говорим за разлика в концепции, а за допусната грешка при микса. В смисал ако барабанчето е тихо и орязано и Ларс Улрих да запише барабаните с неговите барабани - все тая.

За добро или за лошо работя такава работа, която ми позволява да слушам 10-ки барабани, китари, апаратури и т.н. Все още не съм взел решение кое барабанче ми харесва така, че не мога да споделя каквото и да било :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.