Jump to content
Българският форум за музиканти

Китари Behringer


thenewone

Recommended Posts

^ :girl_witch: като с брадва отсечен отговор. Иначе по темата - за какво ти е китара Берингер? Тепърва ще се занимаваш? Не си решил още с китара или с бас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам опит с подобни китари. Навремето, когато аз бях начинаещ, такива китари нямаше. Едва ли ще е нещо повече от талпа със струни - идеално като за начинаещ. Пък и щом ще му купуваш, тъкмо няма да се набуташ много кинти. Пък след време ако все още му се занимава, ще си купи инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_witch: Мисля , че бас китара ще му отива повече. И май се е видяло ,че ще търся в Продавам или ще пусна тема в Купувам , но ми се искаше да му взема нова китара :girl_cray2:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Беринджър съм пробвал веднъж някаква китара, на която не помня модела, но беше с форма на страт, даже имаше тремоло. Не ставаше за свирене... даже най - мизерния Скуаер беше като Лес Пол от '56 в сравнение с нея...

 

пп Отделно, сега като си спомня, я бяхме прекарали и през процесор на Беринджър, и усилвател на Беринджър, а звука беше феноменално зле :)

Май е било някакъв комплект за начинаещи - китара, проц и кубе заедно. Не знам, ама хич не ми направи добро впечатление. Звучеше като разярени пчели в тенекиена кутия...

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратък отговор на въпроса: НЕ!

Дългия отговор ме мързи да пиша.

Купи Скуайър.

 

И тя е същата тояга.

Просто за 200 не можеш да вземеш добра китара.

Хвърляй боб и взимай... Behringer, Squier, Stagg и др..

Ако можеш да свириш, преслушай първо.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш си е за боб тука...Стаг, Скуайър, Фактор или там каквото за 200 кинта разликата си е само в това, дето го пише на главата :hysterical: Не, че това е от голямо значение за начинаещ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на първия ти жъпрос НЕЕЕЕЕЕЕ

и 2 не съм съгласен затова че Behringer, Squier, Stagg нямат никаква разлика.Аз в момента свиря със Stagg и съм мн доволен от възможностите имах и Behringer преди това и мога да ти кжа че това беше най-голямата грешка която съм правил да си купя тая дъска :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.