Jump to content
Българският форум за музиканти

Пак аз..и пак имам нужда от помощ


commodore

Recommended Posts

:wall:

С риск да бъда наплют изгонен прогонен и т.н. ще ви помоля отново за помощ :wow: Начи остават още малко дни докато започвам истинските тренировки...само че ми трябва наръчник едва ли не...т.е. имам нужда от някакви помощни клипчета... начални уроци и т.н.

Моля ви защото аз търсих търсих и се намирах ... нищо :unsure:

Т.е. ще съм ви благодарен ако ми помогнете :P:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж кво,пич-рядко се намират наистина услужливи колеги сред музикантите-гадно е ама е факт.Ти щом сега започваш да се занимаваш сериозно,значи тепърва ще започнеш да се сблъскваш с такива хорица...хич да не ти пука за тях!!!

та по отношение за помощни материали и др.-виж тука в тоя форум има доста полезно инфо по тия теми.Виж например във Важните горе-там има доста добри неща(за които благодаря на пичовете дето са ги пост-нали;евала им :rolleyes:)

Тъй че-дерзай и да не ти пука :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш недеи да говориш така за колегите.Като си много усложлив защо не му даде ти нещо на момчето.

А сега commodore кажи от къде си да видим с какво можем да ти помогнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми начи...мм трябват ми клипчета такива за начално обучение...са ме хващате таман когато отивам да си зимам струни и да почвам тренировките...човече аз нотите незнам...хаха :blink:

Кво друго...некои друг сайт за пойър табчета че пойъртабс.нет нещу е в прогрес....ии...това е значи...клипчета ;):P

 

Ае отиам за жица ви надувам главата :beer::P:blink::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам ще се учиш сам.

Ако имаш някой приятел добър басист е хубаво чат пат да се виждате да ти посочва грешките ти, да ти дава насоки и да ти показва трикове и песни.

Ако те влече мога да опитам да открия "Рок Бас" самоучител с касетка. Ако си наложиш железен самоконтрол ще ти бъде много от полза. (Пия Ариана)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво друго...некои друг сайт за пойър табчета че пойъртабс.нет нещу е в прогрес....ии...това е значи...клипчета B):pray:

Сваляш си Гитар про и от тоз сайт има препратки за песните в сайтове за табове.

http://www.911tabs.com/

Верността на табовете за жалост доста пъти е под съмнение, така че ти сам ше си ги донагодиш както трябва.

И по-добре се запиши на уроци поне за малко да ти кажат основното, ще стане много по-бързо...

Аре приятно дрънчене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си метроном или си изтегли програма-метроном за компютъра. Важно е. А за началото - нищо няма да ти е от по-голяма полза от уроци "на живо".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много хора :metalist:

В .. близкото бъдеще следете за "въздигащата" се група Infarkt .. и ако видите един такъв по дребен на ръст басист .. да знаете това съм аз.. :virtuoz::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.