Jump to content
Българският форум за музиканти

Светлин Стайков и Александър Н. Леков


Recommended Posts

morning.jpg

Наскоро реализирахме този проект - инструментален албум с доста разностилни композиции. Всеки, който се интересува, може да чуе парчетата на моята страница (трябва да инсталирате Silverlight плъгин - нещо като Flash алтернатива от Microsoft) или на нашите MySpace страници - Светлин Стайков и Александър Леков.

Приятно слушане :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятнa и спокойна музика, жалко че интернета ми е смотан и прекъсва иначе бих си го оставил да ми свири докар се ровя из нета...

Харесват ми много песните :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, бате Светльо :bravo:

Продължавайте в същия дух

 

Като забележка да спомена, че е много куцо това слушане онлайн. Направете го на мп3 за сваляне ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Албума "Morning" може да се свали с оригинално качество (FLAC) от BananaBg.com - тракера изисква регистрация, разбира се.

Както на всички е ясно, в България от такъв стил музика не може да се спечели. И все пак, ако някои пожелае да изяви подкрепата си, може да го направи като остави коментар или (йаииии!!!) купи mp3-ки от албума от iTunes, Napster, Rhapsody или CDBaby.

Приятно слушане на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно, страхотно, страхотно!

Още не съм доизслушала всички тракове, но е... много завладяващо.

Страшно обичам такава музичка, заредена на мп3-плейръа - човек може да си мисли мислите, да чете, да пътува, да работи и... да не стъпва по земята.

Невероятно попадение, благодаря ви!

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я глей - браво, бе!

 

Много приятно, много 'слушаемо' и сигурно ще си завъдите фенове с тая продукция (тука имате още един).

 

На слука!

:D

 

П.с. Само дето тая banana.bg е гОла вОда, та трябва да се намери по-добър начин за разпространение в оригинално качество...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Попринцип си падам по по-твърда музика (alternative rock),но това,което правите е страхотно... :thumbs_up:;) Винаги съм се чудила защо хората си купуват CD-та като може да си свалят всичко от интернет :]P След като приятелят ми ме заведе на изпълнението ви в Конюшните на царя,не се сдържах да проуча албума. ;D :] Още днес се запътвам към музикалния магазин да го купувам! Много ще се радвам да ви подкрепя в това начинание. : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.