Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с фингърборда


Recommended Posts

Е след като грифа е бил намазан с маркер, вместо да се шкури, да се преправя и да се слагат нови прагове, не беше ли по-лесно да се измие в най-буквалният смисъл на думата? Да щеше да има козметичните дефекти прикрити преди това с маркера, но какво от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли - една позната беше пропищяла, че каквото и да напише на компютъра нищо не се вижда, просто буквите "изчезват безследно". След дълго човъркане :thumbs_up: и преинсталиране на софтуера от големи "компютърни професори", притекли и се на помощ, се разбра, че тя просто е редактирала с бял цвят фонта и буквите и се сливаха с белия цвят на екрана. :thumbs_up:

Пример --->(защо требе да е просто, като мое и да е сложно) :wallbash:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все тая. не се прави така. както каза колегата предпочитам да видя дефектите и да живея с тях отколкото да се прикриват по такъв измекярски начин само и само да се продаде китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Понеже се чувствам несправедливо обвинен, а и едва преди 20 мин видях тези теми, ако все пак на някой му е интересно да прочете каква е и моята "истина", ето тук съм написал:

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...mp;#entry518595

 

Само ще добавя, че аз не съм китарист и не се занимавам професионално с музика, затова, ако момчето все пак казва истината, не изключвам варианта и аз да съм бил прекаран, но да не съм разбрал за краткото време, през което въпросната китара е престояла при мен.

Чиста случайност е, че купих китарата от друг човек във форума - иначе нямаше как да докажа със сигурност кога и от къде съм я взел и колко време е престояла при мен.

Редактирано от bmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.