Jump to content
Българският форум за музиканти

Завод Ленин ново демо от втория демо албум


Recommended Posts

Здравейте колеги !:)Преди всичко ви пожелавам Весела нова година много здраве наи-вече и не по-малко да се развивате и правите още по-добра музика ;)

Представям ви две песни от втория ми демо албум който записах сам в нас в домашни условия и със скромна апаратура.Песните са десет и скоро със Завод Ленин започваме работа по тях за да ги представим на феновете и

наживо ;):D Надявам се да ви хареса и да дадете своите савети,забележки ако има такива или

просто споделите как ви се струват песните ;) Наздраве от мен!

 

http://www.4shared.com/file/185884330/3869...oliticians.html

 

http://www.4shared.com/file/185885011/c7a2...ow_nothing.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега - изключително качество на записите!!!

Направо не е за вярване, че си правил тези парчета "в домашни условия и със скромна апаратура" ..............евала! ;)

 

Малка забележка имам обаче по отношение на английския ти на който пееш. Освен всичко граматически не е правилно да се каже "You don't know nothing"!

Верните форми са "You don't know ANYthing", или пък ако предпочиташ - "You know nothing"...........така че по-добре си коригирай овреме текста на второто парче!

 

 

Поздрави и творчески успехи през новата година! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че е редно заглавието на темата да е "Ранкович - втори демо албум", а за сега Завод Ленин няма нито един (албум).

 

Ники, много добре видя какво стана с/остана от парчетата от "първия ти демо албум" когато ги подхванахме с цялата банда.

 

Сега, най-малкото - (в записите, които си пуснал тук) с Иво не участваме по никакъв начин - нито със свирене, нито с идеи.

 

Малко или повече, държа на името си, а в подписа ми пише Завод Ленин и съответно се прави връзката с нещо, в което не участвам (затова няма и линк към майспейс там) - вече започнаха да ме поздравяват хора по Скайп за това, което си направил...

 

Сега по темата - в първото парче много неестествен ми звучи вокала - да не си го "пре-обработил"?

За второто смятам, че ако се изпее на бългаски ще стане тоталният хит №1

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По отношение на английския, наистина не съм от напредналите и текстовете ми редактира един приятел които работи като преподавател по английски език.Като напиша нещо ново му нося да ми търси граматически грешки.

Възможно е да е пропуснал да ми поправи този припев на второто парче :greenangel:

За звука се постарах наистина извадих максимума на домашната ми апаратура.Нямам професинална звукова карта

ако имах можеше да е още по пипнато и професионално.По принцип съм самоук но бих се развивал в тази област

с голямо желание :):)

 

Малинка мерси за добрите думи радвам се че ти харесва уважавам мнението ти много :thumbs_up:

 

Свилене да прав си за това което казваш по отношение на самото заглавие на темата...за съжаление няма как да променя заглавието но колегите поне ще знаят за какво иде реч като прочетат написаното дотук.Иначе съм сигурен

че песните ще прозвучат по-добре като ги почнем заедно :D така стана и с първите ни десет песни които

записах пак сам преди две години ...много ми се иска да започнем да записваме вече и живот и здраве да имаме общ

албум с добро качество които да представим на феновете и колегите :girl_cray2:

Това ще го обсъдим тея дни ...нова година нов късмет :thumbs_up:

По отношение на пеенето този път точно обратно реших да не наблъсквам много ефекти дори и не го дублирах както

правех досега...има EQ,компресор и малко ревърб колкото за цвят.За второто парче може да го препея и на бг пък и

не само него, това сме обсъждали вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е какво мога да кажа за подобни неща, или хубаво или хубаво или нищо :) Много добре се е получило, песните са мелодични и аранжиментите са добре направени. Втората особенно има голям потенциал за лятото :drummer: Още веднаж браво и успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.