Jump to content
Българският форум за музиканти

символиката


Recommended Posts

(ох, дано да не е имало такава тема)

 

Имате ли си лого и разни там символи на групата? Важни ли са те за членовете й? Кой ги измисля и как решавате какви да са?

 

Смятате ли, че като допълващ начин на изразяване те вършат по-добра работа, отколкото например снимки на самата банда?

 

(Ще бъде хубаво да не навлизаме в областта на маркетинга, но кажете все пак какво мислите.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С първата ми група си имахме талисман и покровител на групата,много симпатичен почти култов религиозен образ който се наричаше Свети Рътьо :):cheers: .Стоеше закачен на стената в репетиционната ни,която беше противоатомно бомбено укритие и компания му правеха около 30 плаката на голи мацки и един телефон,също закован за стената.Та нашия свети Рътьо беше направен от макари за конци,спринцовки и разни други такива ,а ореолът му естествено беше от един счупен компактдиск , имам снимки,като сканирам ще кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега сътворих едно на един от проектите ми, ама като се замисля май е твърде семпличко, как мислите?

KHAN.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още едно (понеже още не сме решили дали ще е едното име или другото :metalist: )Е, какво мислите?

dilumtverem.gif

Това година по прабългарският календар ли беше?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ти си първият човек, който не само, че не ме пита какво значи Dilum Tverem, ами даже знае!!! Кефиш! Вече съм ти фен :metalist: А иначе-да, означава година на змията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
И още едно (понеже още не сме решили дали ще е едното име или другото :) )Е, какво мислите?

dilumtverem.gif

Хм, нали имаше и нек'ва плетеница по средата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ние си имаме лого и то ми харесва.По скоро го възприемам като печат или подис на групата но в никакъв случай не замества лицата на групата.Аз лично не виждам нищо лошо в това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така смятам че не това е най-важното в една да си има лого .Да случвало се е някой да изкоментира -Оу ама вие си имате фланелки със вашата "емблема" брей! Глей ги тия кви са егоцентрици.Ми да ако искам и със сламена шапка на която пише името на групата ще излизам на сцената. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yuwigi_logo.jpg

 

 

И аз мисля че логото, надписа и др. не са никак излишни /ако са измислени добре и не са дрязнещо грозни де :godbless: / Понякога хората запомнят логото, а после името...най-малко за популяризилане на групата, евентуален мърчандайзинг и т.н. могат да бъдат много полезни...Неслучайно всички големи групи си имат лого, специфичен надпис и т.н....това си е един вид запазена марка, която идейно направена веднага може да привлече вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво е мнението ви за използването на други видове символи - пентаграми, плетеници и т.н.? Могат ли да заместят логото, на което пише името на групата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.