Jump to content
Българският форум за музиканти

Нови мъчения из репертоара


Recommended Posts

http://www.4shared.com/file/181168004/30c9...Mistreated.html

Реших да е кавър като питам как е звука. Та - по свиренето има малки забележки като за от един-два тейка . Всичкото си е свирено. Остана само някой да даде акъл как да се достигне максимум приличен микс накрая. И къде другаде да питам , освен тук :) Така де , приемам почти всякакви предложения. Най-добре да нямат нищо общо с конкретни стойности и цифри и прочее... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва и мисля, че и така да го оставиш си е добре :punk_guitar: . Звучи малко "сурово", но точно това му придава приятен ретро-характер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко си попропуснал едни точкувания в основния риф, но това да му е кусура, въпреки че не е малък. Както обикновено касата и соло барабана са ненужно силни и отчетливи. Не въпрос на сила, а е въпрос на звук (тембър, характер). Клавирът е добре и баса също. Бих работил върху барабаните доста и малко върху китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вампира , надявам се не смяташ че искам да го свиря както Ричиту го е свирил преди сто години . Свирил съм го както ми харесва , променил съм отделните елементи както аз смятам за нужно . Пък и сме в раздел "Смесване и -мастериране-" . Барабаните ок , или са силни или са глухи . Ама китарата какво й липсва на звука според теб :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... касата и соло барабана са ненужно силни и отчетливи. Не въпрос на сила, а е въпрос на звук (тембър, характер).

^Съгласен съм.

Струва ми се че целиш по твърда весия от оригинала, а в същото време китарите ми звучат рехаво и "разпръснато".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.