Jump to content
Българският форум за музиканти

За процесор


didomido

Recommended Posts

Смятам да си купя процесор (няма $ за хубаво кубе). Това което искам да питам е дали може процесор да се свъже със система за домашно кино като заместител на усилвател?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш , само , че звука ще е отвратителен или в най-добрия случай незадоволителен . Ако не си особено взискателен към звука свири така докато събереш пари за китарен усилвател . Аз лично ще си прегризя врата ако свиря така ;x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще си прегризя врата ако свиря така
Баце,с тоя фокус ако мОе да го направиш,след време ще имаш китайска стена от кабинети и фризер (за охлаждане) с лампови глави.. :punk_guitar:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като усилвател не. Усилвател ти се пада домашното кино, а процесора ще се явява преамп. Мисля че мога да ти предложа доста евтино решение, докато си купиш кубе. Пиши едно Л.С

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не виждам проблем да свържеш процесор в система за домашно кино, но ако "няма $ за хубаво кубе" що не си вземеш по-посредствено кубе? Процесорите ми се струват приемливи само ако си доста напреднал в свиренето и не ти се мъкнат десетки килограми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процесор с готини симулации върши работа. Line 6 като че ли най ги бива в тези неща. Ако търсиш хептем бюджетно решение, вземи един V-amp(процесор на марката Behringer) и се кефи. Доста години съм свирил така, в уредби, телевизори, слушалки...Не е върха на сладоледа, но е доволно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.